Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rihanna, “ēmenduritė” nė stilin e veshjeve
08/03/13
Foto 1 nga 14
Kėngėtarja e njohur Rihanna njihet pėr stilin e saj tė veēantė tė tė veshurit dhe shpeshherė tė ēuditshėm, disa herė duke u cilėsuar dhe qesharak. Kėngėtarja sė fundmi ka provuar tė meret me modė duke prezantuar koleksionin e saj tė parė tė veshjeve. Gjatė shfaqjes sė modės “London Fashion Week”, 25 vjeēarja bukuroshe paraqiti koleksionin e saj pėr herė tė parė. Mė pas dhe nė dyqanin e famshėm tė veshjeve “River Island”. Rihanna ka thėnė se ėshtė frymėzuar nga stili i saj pėr kėtė koleksion. Por sipas “The Sun” Rihanna gjatė paraqitjes sė saj nė vende tė ndryshme ndėr vite ka dhe raste ku nuk ka lėnė pėrshtypje tė mira dhe ėshtė dukur qesharake. Pėr kėtė ato kanė sjellė njė klasifikim tė veshjeve “tė kėqija”. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha