Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Bieber, probleme me frymėmarrjen gjatė koncertit tė tij
08/03/13
Foto 1 nga 7
Idhulli i adoleshentėve Justin Bieber ka pasur probleme me frymėmėrrjen gjatė performancės sė tij mbrėmjen e djeshme nė Londėr. Justin ėshtė zhdukur pėr 15 minuta nga skena pasi nuk ėshtė ndjerė mirė gjatė koncertit “O2”. Mjekėt e kanė sugjeruar kėngėtarin qė tė ndalojė koncertin menjėherė por Justin nuk ka pranuar duke thėnė se duhej ta pėrfundonte atė, duke mos dashur tė zhgėnjejė pėrsėri fansat e tij. Vetėm para pak ditėsh ai u paraqit dy orė me vonesė nė skenė duke zemėruar shumė prej fansave tw cilwt u larguan zemėrthyer. Mė pas adoleshenti ka shkuar nė spital ku ka marrė dhe kujdesin e duhur mjėkesor, madje ka postuar dhe njė foto tė tijėn shtrirė nė krevat gjatė kohės qė ndodhej nė spital. Gjithashtu ai ka falėnderuar tė gjithė adhuruesit e tij pėr urimet dhe mbėshtetjen duke postuar njė shkrim nė faqen sociale Twitter. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha