Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lindsy Lohan: “Rehabilitimi ėshtė njė bekim”
11/04/13
Foto 1 nga 9
Lindsy Lohan ėshtė njė nga emrat e ekranit tė pėrfolur pėr jetėn e saj tė komplikuar dhe tė ērregullt, pėr shkak tė pėrdorimit tė alkolit, substancave narkotike, vesit tė vjedhjes si dhe problemeve me seksualitetin e saj. Pėr kėtė aktorja do tė jetė pėr tė gjashtėn herė nė rehabilitim, ku do tė qėndrojė pėr tre muaj deri nė gusht. Lindsy nga shakaja dhe batuatat e shkėmbyera mė moderatorin ka kaluar nė pėlotje, nė studion e moderatorit amerikan David Letterman. Gjatė intervistės sė dhėnė ajo ka thėnė se rehabilitimi ėshtė njė bekim. “Pėr tė qenė e ndershme, momentet mė tė lumtura janė ato nė tė cilat jam duke punuar dhe ndihem e shėndetshme. Mendoj se kjo ėshtė njė mundėsi pėr mua pėr t’u pėrqendruar nė atė qė dua nė jetė”:- ka thėnė Lohan mes lotėve. Ajo ėshtė shfaqur mjaft nė formė, e veshur me njė fustan tė ngjitur pas trupit deri te gjuri, me njė dizajn tė veēantė. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha