Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:29 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Foto tė papublikuara mė parė tė dhomės ku vdiq Michael Jackson
12/06/13
Foto 1 nga 18
SHBA - Kėto janė disa imazhe tė reja shokuese tė cilat vėrtetojnė varėsinė qė mbreti i Popit, Michael Jackson kishte ndaj qetėsuesve. Fotot janė publikuar nga Departamenti i Policisė sė Los Angeles kėtė javė, pasi janė pėrdorur nė gjyqin qė po zhvillohet mbi vdekjen e kėngėtarit legjendar. Nė to mund tė shihni dhjetra shishe dhe njė letėr me adresa farmacish. Nė njė imazh, mund tė shihni edhe serumet qė Jackson merrte dhe bombula oksigjeni. Michael ndėrroi jetė mė 25 qershor 2009, si pasojė e nė helmimi me propofol (gjendur nė sasi tė mėdha nė kėtė dhomė nė vilėn e tij). Ai ishte 50 vjeē. Mjeku i tij, Conrad Murrey ndodhet nė gjyq pėr vrasje pa paramendim. (b.y/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha