Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Ora mė e hollė se njė kartė krediti
13/06/13
Foto 1 nga 6
SHBA - Kjo qė shihni nė kėto foto ėshtė njė orė qė ka nė pėrbėrje vetėm njė copė shumė tė hollė ēeliku, 0.8 mm tė trashė (mė e hollė se njė kartė krediti) dhe njė bateri qė zgjat plot 15 vjet. Ajo karikohet ēdo 10 minuta me anė tė njė qarku qė ka tė instaluar nė tė. Qeliza mikro-energjike mund tė mbushet deri nė 10 mijė herė. Ora nuk ka as butona ēka e bėn sipėrfaqen e saj shumė tė lėmuar. Ato kushtojnė rreth 154 dollarė, pasi pėrveē orės ju duhet tė blini edhe karikuesin. (b.y/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha