Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Policia greke rrethon kufirin, tė arratisurit synojnė Shqipėrinė
06/07/13
Foto 1 nga 6
Vazhdon ende operacion madhor i efektiva tė policisė greke tė EKAM-it qė janė mobilizuar nė kufirin greko-shqiptar. Grupi i shqiptarėve tė arratisur nga burgu i Trikallasė nė muajin mars po tentojnė tė hyjnė nė Shqipėri ndaj forca tė shumta policiore kanė ngritur patrulla qė nga Preveza drejt Kakavisė. Policia greke ka njoftuar se Ilir Kupa dhe Mario Kola po tentojnė tė hyjnė nė vendin tone dhe ka hamendėsime qė Klement Cala dhe Admir Murataj kanė hyrė tashmė nė vendin tonė duke marrė me vete edhe 1.2 milionė euro qė i kanė grabitur nė “Ethniki Bank” nė qytetin e Larisės. Ndėrsa, pėr dy tė tjerė, Fatos Sulajn dhe Flaulant Luli ende nuk ka gjurmė tė tyre.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha