Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tiranė, tritol makinės sė biznesmenit tė ndėrtimit
04/09/13
Foto 1 nga 15
TIRANE - Biznesmentit tė ndėrtimit Armand Ēeka i ėshtė vendosur njė sasi tritoli nė fuoristradėn tip “Volvo”, me targa AA779 CX. Ngjarja ndodhi rreth orės 11:15- 11: 20 minuta, nė rrugėn "Siri Kodra", pranė qendrės sė Tiranė. Mendohet se makina fuoristradė e zezė tip Volvo me targa AA779CX ka shpėrthyer sapo Ceka ka hipur nė makinė pėr ta ndezur. Automjeti ka pėsuar dėme materiale. Nga shpėrthimi ka dėmtime nė pjesėn e prapakolpit, ndėrkohė qė Armand Ēeka nuk ėshtė lėnduar. Uniformat blu kanė nisur hetimet ku rezulton se automjeti ka shpėrthyer pak ēaste pasi ėshtė ndezur. Lėnda plasėse ėshtė njė sasi tritoli me fitil, e ndezur nga njė person i cili ka ndjekur itinerarin e biznesmenit. Shpėrthim konsiderohet njė mesazh pėr tė trembur Ēekajn. Copat e makinės sė dėmtuar janė pėrhapur nė njė rreze prej 20 metrash, dhe nga shpėrthimi i janė thyer xhamat njė makine Benz me ngjyrė tė kuqe me targa TR 9576 F, qė ndodhej aty e parkuar, si dhe njė dyqani aty pranė. (v.gj/a.ē/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha