Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
24 Maj 2017 - 22:05 | përditesuar në 08:59
​Atentati, autorėt djegin makinėn
BMW, shpallet nė kėrkim pronari
VLORE-Report Tv ka mėsuar se mjeti i pėrdorur nė ngjarje ku u vra biznesmeni Erven Hyseni e drejtori i OSHEE, Roland Saliu ėshtė nje automjet tip, BMW 320 me targė AA 348 PC nė pronėsi tė shtetasit Ilirjan.C i cili ėshtė shpallur nė kėrkim nga policia e Vlorės.

Atentati ėshtė shėnuar nė ora 19:40 dhe nė lokal sipas hetimeve kanė qenė 10 persona dhe nga tė dhėnat paraprake kamerat kanė fiksuar njė person rreth 35 vjeē qė me automatik nė dorė afrohet pranė tavolinės ku ndodhej Hyseni dhe Saliu dhe qėllon nė breshėri.
 
Autori ka qenė i pamaskuar dhe ka pėrdorur veshje sportive nė kėtė ngjarje dhe njė kapele mbi kokė.

Njė orė pas vrasje sė dyfishtė nė Vlorė, policia bėn me dije se nė afėrsi tė Panajasė, pranė mbikalimit, ėshtė konstauar njė mjet tip “BMV” me targė AA 348 PC, i cili kishte marrė flakė.

Pėr shkak tė ndėrhyrjes sė zjarrfikėses ėshtė bėrė e mundur shuarja e flakėve tė zjarrit dhe pėr pasojė mjeti ėshtė dėmtuar pjesėrisht.

(d.b/Shqiptarja.com)

2 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245