Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
19 Tetor 2017 - 13:20 | përditesuar në 16:22
4 ton drogė nė Vlorė, ja pamjet
brenda vilės dy katėshe/VIDEO
Rreth 4 ton drogė u zbuluan mbrėmjen e kaluar nga policia nė fshatin Babicė tė Vlorės, e paketuar.  Kjo ėshtė sasia mė e madhe e lėndės narkotike e sekuestruar nga policia nė Qarkun e Vlorės, pas asaj tė Llakatundit korrikun e kėtij viti. 

Nė pamjet e siguruara nga Report Tv brenda vilės dykatėshe, duket se kanabisi ishte sistemuar nė thasė, ēka lė tė kuptohet se lėnda narkotike ishte bėrė gati pėr t'u trafikuar drejt vendeve fqinje.   

Sipas Policisė sė Shtetit droga i pėrket grupit tė Moisi Habilajt i cili u arrestua pak ditė mė parė nga policia italiane nė Siēili teksa po ankoronte nė brigjet italiane peshkarexhėn “Fatima” me 800 kg kanabis. 


Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277