Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:47 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
01 Tetor 2017 - 12:22 | përditesuar në 21:26
Atentati nė Vlorė, autorėt djegin
makinėn nė Fier, gjendet arma
FIER - Njė automjet tip "BMW" ėshtė gjetur i djegur nė fshatin Kafaraj, pranė Fierit. Makina ėshtė djegur plotėsisht, ndėrsa brenda saj ėshtė gjetur edhe njė armė zjarri kallashnikov e karbonizuar nga flakėt. Policia bėn tė ditur se automjeti i djegur ėshtė me targa italiane EN 591 HG. Nuk dihet ende pronėsia e kėtij automjeti. 

Automjeti dyshohet se ėshtė i autorėve tė atentatit nė rrugėn "Transballkanike" sot nė Vlorė ku u plagosėn tre persona, mes tyre edhė njė fėmijė 8-vjeēar, djali i objektivit tė atentatit, Ferdinand Llanaj. Policia vijon hetimet pėr tė gjetur gjurmė tė autorėve brenda nė automjet edhe pse ai ėshtė krejtėsisht i shkrumbuar.


makina djegur fier llanaj atentati vloreRedaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245