Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:21 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet NGA ADRIATIK DOĒI
15 Gusht 2017 - 06:46 | përditesuar në 13:42
Ekskluzive/Gjyqtari qė u bė me
18 apartamente brenda vitit 
Pasuritė e ēmendura tė anėtarėve tė Gj. sė Lartė
Anėtarėt e institucioneve mė tė larta tė drejtėsisė shqiptare vijojnė tė befasojnė me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, brenda njė viti kalendarik, konkretisht brenda vitit 2016. Anėtari i Gjykatės sė Lartė, Guxim Zenelaj, gjatė vitit 2016, ka deklaruar nė deklaratėn e pasurisė 18 apartamente tė reja dhe tre njėsi ndėrtimore nė Ishull Shėngjin, Lezhė. Si burim pėr krijimin e pasurive tė paluajtshme, gjyqtari referon njė kontratė me njė kompani tė caktuar, por nuk ka tė dhėna se sa ėshtė vlera e kontratės si dhe pėr burimin e parave qė mbulojnė vlerėn e kontratės.

Sipas deklaratės sė pasurisė qė po publikon Shqiptarja.com, apartamentet janė me sipėrfaqe: 292 m2, 62 m2, 67 m2, 54 m2, 60 m2, 51 m2, 54 m2, 66 m2, 59 m2, 55 m2, 54 m2, 55 m2, 67 m2, 51 m2, 54 m2, 55 m2 etj. Anėtari i Gjykatės sė Lartė, Guxim Zenelaj, pėr vitin 2016, deklaron edhe tre pasuri e paluajtshme, njėsi nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 16 m2, 15 m2 dhe 218.06 m2.

Ai thotė se ka dy sipėrfaqe trualli 1941 m2, nė Ishull Shėngjin. Gjyqtari sqaron se vlera e blerjes sė truallit ėshtė 16 000 euro. Kėto para burojnė nga pjesa e shitjes sė shtėpisė nė Rr. Don Bosko, me vlerė 55 mijė euro. Po gjatė viti 2016, gjyqtari deklaron 30 mijė euro tė ardhura nga dhėnia me qira e njė lokali dhe ambienteve pėr banim nė Shėngjin.

Artan Broci, anėtar i Gjykatės sė Lartė, deklaron dy llogari nė emėr tė bashkėshortes me vlerė 207 mijė euro dhe 7 500 000 lekė, bashkė me rreth 50 mijė USD tė ardhura, vetėm nė vitin 2016, nga puna si notere e saj. Artan Broci deklaron 10 mijė euro tė ardhura nga qiratė pėr vitin 2016, 1 500 000 lekė kontratė pėr ndėrtimin e njė shtėpie nė Shkodėr, bashkimin e dy pasurive tė paluajtshme duket formuar njė apartament 143 m2 si dhe shkėrbimin e njė sipėrfaqe 65.7 m2 me njė shtetas, duket krijuar njė tjetėr apartament 157 m2.

Gjyqtari me karburant
Anėtari i Gjykatės sė Lartė, Shkėlzen Selimi, pėr vitin 2016 deklaron 51 mijė euro tė ardhura nga dhėnia me qira e njė karburanti, nė pronėsi tė tij dhe tė bashkėshortes. Po gjatė kėtij viti, gjyqtari thotė se ka kursyes 447 758 lekė nga paga e tij dhe e bashkėshortes, e cila punon si gjyqtare.

Ndėrkaq, kryetari i Gjykatės sė Lartė, Xhezair Zaganjori, deklaron disa rroga nga punėt paralele qė ka bėrė. Zaganjori deklaron 2 017 000 lekė tė ardhura nga paga si kryetar i Gjykatės sė Lartė dhe anėtar i KLD, 1 191 000 lekė tė ardhura nga mėsimdhėnia dhe udhėheqja e doktoraturave nė Fakultetin e Drejtėsisė, Shkollėn e Magjistraturės dhe Institutin pėr Studime Evropiane, 263 540 lekė tė ardhura nga mėsimdhėnia dhe udhėheqja shkencore nė Universitetin Luarasi, 298 euro dhe 155 000 lekė tė ardhura nga bashkėpunimi me fondacionin Hanns Seidel dhe Institutin e Studimeve Politike nė Tiranė.

Kryetari i Gjykatės sė Lartė deklaron gjithashtu 1 764 000 lekė tė ardhura nga qiraja e njė bodrumi dhe kati tė parė.

Evelina Qirjako, llogari tė pazakonta
Llogari tė pazakonta bankare deklaron edhe Evelina Qirjako, anėtare e Gjykatės sė Lartė. Zonja deklaron njė llogari me vlerė 153 mijė euro, pakėsuar gjatė vitit 2016 me 64 euro dhe llogari bankare me vlerė 196 mijė, shtuar gjatė vitit 2016 me 987 euro.

Gjyqtarja deklaron gjithashtu llogari me vlerė 56 mijė euro pakėsuar me 41 814 euro, llogari 22 mijė euro, pakėsuar gjatė vitit 2016 po me 22 mijė euro, llogari rrjedhėse 2 201 euro, pakėsuar me 2 201 euro, llogari 13 919 euro, pakėsuar me 9 113 euro, llogari rrjedhėse 373 euro, pakėsuar me 373 euro, llogari rrjedhėse, 320 282 lekė, pakėsuar me 320 282 lekė, llogari rrjedhėse, 2 508 USD, pakėsuar me 2 508 USD etj. Gjatė vitit 2016, zonja thotė se ka shitur njė apartament me sipėrfaqe 67 m2, me vlerė 22 mijė euro. Anėtarja e Gjykatės sė Lartė duket se ka edhe pasuri tė tjera tė paluajtshme, pasi nga dhėnia me qira e pronave, vetėm pėr vitin 2016, deklaron 40 mijė euro si dhe 2 958 000 lekė tė ardhura nga dhėnia me qira e ambienteve.

Pasuritė e anėtarėve tė Gjykatės sė Lartė nė 2016

Guxim Zenelaj, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016  

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 292.62 m2, burimi i krijimit: Kontrata e sipėrmarrjes...

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 62 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 67.35 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 54.46 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 60.36 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 51.35 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 54.46 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 66.58 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 59 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 55 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 54.46 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 55 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 67.36 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 51.35 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 54.46 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 55 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 54.46 m2.

Apartament nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 61 m2.

Pasuri e paluajtshme, njėsi nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 16 m2

Pasuri e paluajtshme, njėsi nė Ishull Shėngjin, Lezhė, me sipėrfaqe 15 m2

Pasuri e paluajtshme, njėsi nė Ishull Shėngjin, Lezhė, 218.06 m2. Origjina e kėsaj pasurie: Kontratė datė 14.09.2007. Janė dy sipėrfaqe trualli 1941 m2, nė Ishull Shėngjin, Lezhė. Vlera e blerjes sė truallit 16 000 euro. Burimi i krijimit: Pjesė e shitjes sė shtėpisė nė Rr. Don Bosko, me ēmim shitje 55 mijė euro.Paga dhe shpėrblime si gjyqtar, 1 566 456 lekė.

Pensioni i nėnės, 1 22 676 lekė.

Qira pėr objektin lokale dhe ambiente banimi nė Shėngjin, 30 mijė euro

Kredi bankare nė vitin 2014, nė shumėn 130 mijė euro, detyrimin i mbetur 119 870 euro.

 
Xhezair Zaganjori, kryetar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016  
Tė ardhura nga qiraja, bodrum plus kati i parė, 1 764 000 lekė.

Interesa nga depozitat, 104 972 lekė.

Shtesė nė llogarinė nė euro, 10 210 euro.

Interesa vjetore nga shuma e investuar nė obligacion, 243 695 lekė.

Kalim nė llogarinė e djalit nė Gjermani, pėr studime, 13 700 euro.

Paga si kryetar i Gjykatės sė Lartė dhe anėtar i KLD, 2 017 000 lekė.

Tė ardhura tė bashkėshortes si notere, 1 543 000 lekė.

Mėsimdhėnie dhe udhėheqje master dhe doktorature nė Fakultetin e Drejtėsisė, Shkollėn e Magjistraturės dhe Institutin pėr Studime Evropiane, 1 191 000 lekė.

Mėsimdhėnie dhe udhėheqje shkencore nė Universitetin Luarasi, 263 540 lekė.

Tė ardhura nga bashkėpunimi me fondacionin Hanns Seidel dhe Institutin e Studimeve Politike nė Tiranė, 298 euro dhe 155 000 lekė.

Tė ardhura nga shitja e librit, 191 100 lekė.

Gjendja e kartave tė kreditit, 291 000 lekė, 169 000 lekė.

Llogari bankare e bashkėshortes, 7 924 lekė, 27 000 lekė, 800 lekė.

Tė ardhura nga botimi i librit, 380 euro.

Renis Zganjori, djali, llogari bankare, 7 291 euro.

Paga vjetore nė Agjencinė e Sigurimit tė Depozitave, 1 439 489 lekė.

Tė ardhura nga Universiteti i Tiranės dhe Universiteti Luarasi, 34 608 lekė dhe 556 144 lekė.

Tė ardhura nga dhėnia me qira e apartamentit nė Durrės, 1 281 euro.
 
Evelina Qirjako, anėtare e Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Shitur apartament me sipėrfaqe 67 m2, 22 mijė euro.

Tė ardhura nga paga, 1 566 456 lekė.

Pagesė nga fondacioni ‘Slym Foundations’, 354 euro.

Tė gjitha pagesat e qirave tė pronave, 40 mijė euro.

Tė gjitha pagesat e qirave nga bankat, 2 958 000 lekė.

Interesat bankare tė tė gjitha llogarive bankare, 991 euro dhe 9 022 lekė.

Kontrata me shoqėrisė..., gjendja e detyrimit tė mbetur 15 750 euro.

Detyrime tė pashlyera ndaj shoqėrisė..., 76 mijė euro.

Shtim nė llogarinė rrjedhėse, 6 938 euro.

Pakėsim likuiditeti, 38 euro.

Pakėsim likuiditeti, 64 euro, gjendja nė fillim tė 2016, 153 mijė euro.

Shtesė likuiditeti, 2 726 050 lekė.

Interesa nga depozitat, 9 022 lekė.

Pakėsim likuiditeti, 325 274 lekė.

Pakėsim likuiditeti, 22 mijė euro, gjendja nė fillim tė 2016, 22 mijė euro.

Pakėsim likuiditeti, 41 814 euro, gjendja nė fillim tė 2016, 56 mijė euro.

Pakėsim likuiditeti, 749 lekė.

Pakėsim likuiditeti, 189 912 lekė, gjendja nė fillim tė 2016, 189 912 lekė.

Shtesė nė likuiditet vetėm pjesė interesit, 987 euro, gjendja nė fillim tė 2016, 196 mijė euro.

Pakėsim likuiditeti nė masėn 8 166 euro, gjendja nė fillim tė 2016, 8 169 euro.

Pakėsim likuiditeti nė masėn 991 euro, gjendja nė 1 janar 2016, 991 euro.

Llogari rrjedhėse, 67 123 lekė, pakėsuar me 67 123 lekė.

Llogari 3 261 USD, pakėsim me 4 USD.

Llogari rrjedhėse, 2 201 euro, pakėsuar me 2 201 euro.

Llogari rrjedhėse, 13 919 euro, pakėsuar me 9 113 euro.

Llogari rrjedhėse, 373 euro, pakėsuar me 373 euro.

Llogari rrjedhėse, 320 282 lekė, pakėsuar me 320 282 lekė.

Llogari rrjedhėse, 2 508 USD, pakėsuar me 2 508 USD.

Llogari rrjedhėse nė franga zvicerane, 17.25 CHF, pakėsuar me 17.25 CHF.
 

Artan Broci, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Llogari e bashkėshortes, 207 mijė euro dhe 7 500 000 lekė, sipas udhėzimit tė Ministrisė sė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Financave.

Bashkuar pasuria, shtesa anėsore kati i parė me sipėrfaqe 65.7 m2, me apartamentin ekzistues me sipėrfaqe 78.11 m2, krijuar apartament me sipėrfaqe 143 m2.

Kontratė pėr shkėmbimin pa shpėrblim tė shtesės anėsore me sipėrfaqe 65.7 m2, nė katin e dytė, me shtetasin... Kjo pasuri i ėshtė bashkuar apartamentit ekzistues me sipėrfaqe 92 m2, duke krijuar njė apartament 157 m2.

Kontratė pėr ndėrtim shtėpie nė Shkodėr, 1 500 000 lekė.

Tė ardhura nga puna e bashkėshortes si notere nė Tiranė, 5 273 388 lekė.

Tė ardhura nga qiraja e lokalit, 10 mijė euro.

Tė ardhura nga qiraja e zyrės, 840 000 lekė.

Interesa tė obligacioneve katėrvjeēare, 283 982 lekė.

Fond pensioni vullnetar, 91 409 lekė.

Interesa tė obligacionit dyvjeēar, 170 600 lekė.

Interesa nga llogaria e depozitės, 9 707 lekė.

Llogari bankare, 160 913 lekė.

Llogari bankare, 198 597 lekė.

Llogari bankare, 460 320 lekė.

Llogari i djalit Arlind Broci, 46 891 lekė.

Llogari i djalit Arlind Broci, 134 036 lekė

Llogari rrjedhėse e bashkėshortes si notere, 252 550 lekė.

Llogari e bashkėshortes, 895 469 lekė.

Interesa nga depozita plus e fėmijės sė mitur, 9 903 lekė.

Paga si anėtar i Gjykatės sė Lartė, 1 566 462 lekė.

Honorare dhe dieta si anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, 102 000 lekė dhe 34 008 lekė.

Tė ardhura si anėtar i Komitetit Disiplinor i Dhomės sė Avokatisė si pėrfaqėsues i KLD, 306 000 lekė.

Paga e djalit Arlind Broci pranė Albcontroll Tiranė, 994 053 lekė.
 
Tom Ndreca, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Pakėsim i gjendjes cash, 4 000 000 lekė, burimi nga kursimet familjare nė vite.

Paga vjetore si gjyqtar, 1 566 462 lekė.

Kristina Ndreca, bashkėshortja, tė ardhura nga mėsimdhėnia, Universiteti Politeknik i Tiranės, 149 250 lekė.

Erion Ndreca, paga nga Ministria e Drejtėsisė, 837 408 lekė.

Erind Ndreca, paga vjetore nga ZVRPP Tiranė, 611 449 lekė.

Kristina Ndreca, bashkėshortja, depozitė bankare, 3 000 000 lekė.

Erind Ndreca, depozitė bankare, 1 000 000 lekė.
 
Shkėlzen Selimi, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Kursim nga tė ardhurat e qerasė sė karburantit, bashkėpronar nė ½ pjesė me bashkėshorten, 51 mijė euro. Kursim nga paga e tij dhe e bashkėshortes, 447 758 lekė.

Llogari nė emėr tė djalit, ēelur nga Bashkia e Tiranės pėr rezultate tė shkėlqyera, 27 000 lekė.

Llogari nė emėr tė vajzės, ēelur nga Bashkia e Tiranės pėr rezultate tė shkėlqyera, 27 000 lekė.

Tė ardhura nga paga si gjyqtar, 1 566 459 lekė.

Tė ardhura tė bashkėshortes si gjyqtare, 1 219 060 lekė.
 
Medi Bici, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Shtesa nė llogarinė rrjedhėse, 1 421 660 lekė.

Depozitė bankare, 1 065 lekė.

Tė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės sė Lartė, 1 566 456 lekė.

Tė ardhura nga paga e djalit si jurist pranė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Buxhetit nė Ministrinė e Financave, 55 792 lekė.

Tė ardhura nga paga e djalit si specialist pranė Bankės sė Shqipėrisė, 957 498 lekė.

 Majlinda Andrea, anėtare e Gjykatės sė Lartė, e dėnuar pėr korrupsion, pasuria pėr 2016
Interesa nga depozitat, 270 lekė.

Gjendja e llogarisė rrjedhėse, 38 909 lekė.

Gjendja e llogarisė rrjedhėse, 3153 226 lekė.

Gjendja e llogarisė rrjedhėse, 5 492 lekė.

Paga si gjyqtare, 848 993 lekė.

Paga e bashkėshortit si kėshilltar nė Kuvendin e Shqipėrisė, 562 201 lekė.

Paga e djalit si administrator i shoqėrisė, ‘GRANITIIMPORT-AL’, 1 147 330 lekė.

Kredi bankare pėr blerje apartamenti nė Sarandė, marrė nė 2007, 123 mijė euro, shlyer 1 485 euro.

Hua e marrė nga bashkėshorti, 50 mijė euro.

 Edmond Islamaj, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Depozitė kursimi 20 mijė euro, paratė janė krijuar nga kursimet ndėr vite.

Kartė krediti, me limit 200 000 lekė.

Tė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės sė Lartė, 1 566 462 euro.

Tė ardhura nga interesat bankare tė depozitės, 11 611 lekė.

Llogari, depozitė kursimesh, 15 mijė euro, Burimi i krijimit: Krijuar nga tė ardhurat familjare.

Kartė krediti, me limit 300 000 lekė.
 
Artan Zeneli, anėtar i Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
Gjendja e llogarive personale, 54 138 euro.

Llogari bankare, 8 618 lekė.

Llogari bankare, 20 mijė euro, tė ardhura nga qiratė.

Gjendja e llogarive tė bashkėshortes, 9 497 euro, 1 564 633 lekė, 160 952 lekė.

Fond investimi, gjendja, 6 720 900 lekė.

Fond pensioni vullnetar, 1 983 307 lekė.

Tė ardhura nga paga, 1 566 562 lekė.

Tė ardhura si anėtar i ZABGJ, 42 782 lekė.

Tė ardhura nga paga e bashkėshortes pranė bankės... 4 901 733 lekė.

Tė ardhura nga qiraja sipas kontratė... 20 400 euro.

Kredi e deklaruar pranė bankės... gjendja e detyrimit tė mbetur 104 908 euro.

Kredi e deklaruar mė parė, shlyer totalisht, 4 207 euro.

 Arjana Fullani, anėtare e Gjykatės sė Lartė, pasuria pėr 2016
 Kontratė pėr dhėnien me qira tė apartamentit, 420 000 lekė.

Zgjidhur marrėveshje e shėrbimit teknik me shoqėrinė...

Pasuri e dhėnė me qira nė datat 09.12.2016, nuk ėshtė bėrė asnjė pagesė deri nė 31.12.2016.

Shtesė nė llogari bankare, 42 mijė euro.

Pakėsim nė llogarinė bankare, 4 128 766 lekė.

Shtim nė llogarinė bankare, 6 139 536 lekė.

Gjendje cash 200 000 lekė.

Tė ardhura nga paga, 1 566 456 lekė.

Tė ardhura nga interesat bankare, 37 216 lekė.

Tė ardhura nga interesat e bonove tė thesarit, 624 750 lekė.

Tė ardhura tė bashkėshortit, 6 092 865 lekė dhe 14 092 euro.

Tė ardhura nga shitja e tokės, 38 503 euro.

Kredi nga Banka e Shqipėrisė pėr blerje apartament banimi, gjendja e detyrimit 8 065 484 lekė.

Krijuar subjekti tregtar, person fizik ‘Ardian Fullani’, 383 256 lekė.

Vajza Fiona Fullani, tė ardhura nga paga, 718 341 lekė. 

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

1 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
sapa Kane pasur fat me kete popull.Do kalojne jete te qete brez pas brezi pa ju thene kush gjysem fjale.
avatar
Anonim
c'a bohet kshtu Perse na bejne te tilla tregime te tilla, nuk jemi kopesht pa dreke shume e thjete: Keta plehra kane ngrene si ariu dhe jo si miu, kane vjedhur me eskavator e jo me luge, te arrestohen dhe pasurite t'u konfiskohen. Familja Full-hajni eshte prototipi i hajduteve dhe i maskarenjeve, po Ferrarin per djalin e tyre Erik Trapi 400 mije $ me cfare e blene, njerez te felliqur dhe plehra, arkivole iu befshin.
avatar
Anonim
O Adriatik pse meresh me kshi gjonash te vogla ti ,18 pallate jane o burr se me djerse te badhit i kan bo kto kriminela e bashkpuntore me kriminela e pushtetare te tipit ILIR META& SALI BERISHA etjer e tjer se jan shum kshi hajduter ordiner.
avatar
Anonim
Ismaili Kot I nxirrni asgje nuk do t'ju ndodhi derisa kryehajduti I Shqiperise u be president.
avatar
Anonim
Sadik Loqi Wolfs of Tirona Street. Komunistet e perbetuar, me 6 muaj shkolle juridike, me dosje te djegura ne kohen e Ramizit, dhe me se fundmi te veshur me petkun e kapitalizmit. Shembi o Edvin futjua riken ballz deep ketyre "ligjvenesve asnjanes". More madherfakers qe nuk u ngopet ndonjehere o plera.
avatar
Anonim
lulka keto jane minimalisht te deklaruar...me shuuuuuuuuuume rezerva. OOOOOOOOOOOOOO ZOT KANCER GJAKU POPULLIT!!!!
avatar
Anonim
bentirona i rekomandoj kryeministrit qe te ulet gju me gju me keto gjykates qe tu qaje hallet
avatar
Anonim
E Prit drejtėsi nga kėto surretėr, hajdutat dhe bythlėpirėsit e mėdhenj qė gjykojnė njerėzit e zakonshėm. Nuk u nxihet faqja kėtyre, jo. U ėshtė bėrė shollė. Po afron koha qė lakuriqat e natės tė tėrbohen nga drita.
avatar
Anonim
zzzzzz...............z NA KANE PIRE GJAKUN O POPULL....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Anonim
J Shqiperia vend muti, triumfon vetėm hajduti.
avatar
Anonim
Llazi Abedin mbaj shenim ..qete edhe parmenda tju dorzohen fshatareve,kurse pasuria tju konfiskohet.Mbajtur sot data .........vf.. Lp
avatar
Anonim
Aliu i Tepelenės Litarin dhe pak e kanė kėta ndyrėsira qė e rropėn kėt popull .Po mirė ja bėjnė se ėshtė popull koqe,sylesh,injorant,frikacak,hajdut,vrasės pėr njė gardh dhe kėta horrat e drejtėsisė gjejnė shesh e bėjnė pėrshesh.Dhjetra lloj gjykatash ku janė punėsuar lukunija e hajdutėve,matrapazėve,horrave,kurvarėve. ED RAMA MOS U TUT NGA FRIKA POR NĖ LITAR ĒOI SE POPULLIN HALLEXHI E KE ME VEHTE.MOS PYET PĖR MALOKUN,HOLLANDEZIN,RROSPIN E L.E.SH.ISĖ,ETJ.LITARIN E KANĖ PAK.
avatar
Anonim
Naimi Kjo eshtč vetem maja e ajsbergut
avatar
Anonim
Shqiptari i mencur Sic tha nje nga bashkefolesit , jo burgu dhe konsifikimi i Te gjithe pasurise qe eshte bere me pa djerse, Kjo lloj klase duhet zhdukur me soj dhe sorollop . Populli vuan per cdo gje dhe keta jane te pasuruar.Edi Rama presim shume nga juve,jashtezakonisht shume , ne emer te ZOTIT Te MADH qe eshte nje per te gjithe. Pastrojeni Nenen Shqiperi nga keta plehra, Pastrojeni ju lutem! Ju lutem!
avatar
Anonim
Ilace Ju befshin!
avatar
Anonim
Luli Keta jane te lidhur me krimin jane banda hajdutesh keto i dime dhe ne por sa kane te pa deklaruara tju merret pasuria dhe te futen ne burg
avatar
Anonim
Tan mezja Corruptio Optimi Pessima, te deklaruarat po te pa deklaruarat......
avatar
Anonim
Jason Kamorristi Gjithe keto pare jane te pista,mbyllje qeshtesh qe nga vrasjet, narkotrafiku deri te perfitimi I pronave me vendim gjykate .I gezofshi e ju bofshin tul e dhjam, per deri sa kemi nje popull Kopuk!
avatar
Anonim
Bon xhovi Shum gjynah,Qenkan per tu qare hallin. Sic duket paska siguruar Jo tre por nje 15 breza.Vetem keta po punojn u lodhen te ** shkretet**Jo burgu por edhe zhdukja su ben derman ketyre.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40