Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
08 Mars 2013 - 17:12
Fier, humb jetėn 3-vjeēari, e zė
poshtė porta e vjetėr e shtėpisė
Fier - Njė fėmijė 3 vjeē, ka gjetur vdekjen gjatė orėve tė pasdites sė sotme pėr shkak tė rrėzimit tė portės sė shtėpisė mbi tė.

Ngjarja e rėndė u shėnua pasditen e sotme (e premte, 8 mars) nė Seman tė Fierit. Sipas tė dhėnave nga policia e Fierit, 3-vjeēari me inicialet E. S po luante nė oborrin e shtėpisė, kur porta kryesore e shtėpisė ėshtė shembur dhe e ka zėnė poshtė vogėlushin. Pėr pasojė, fėmija ka marrė plagė tė rėnda nė kokė, ēka i kanė shkaktuar edhe vdekjen.

Mėsohet se fėmija ėshtė dėrguar fillimisht nė spitalin rajonal tė Fierit, por mjekėt, duke parė gjendjen e vėshtirė tė fėmijės, e kanė nisur atė me urgjencė drejt Spitalit Usharak tė Tiranės. Megjithatė, pavarėsisht ndėrhyrjeve tė specializuara mjekėsore, 3-vjeēari nuk mundi t’u shpėtojė plagėve tė marra nga shembja e portės.

Redaksia online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Vettingu, Calavera: Kemi dosjet e gjyqtarėve e prokurorėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/07/2017, Viti VII - NR.169