Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 09:14 | përditesuar në 12:06
Furtuna e shiut, dėme nė rrjetin
elektrik, Divjaka pa energji/FOTO
Stuhia e shiut qė pėrfshiu vendin natėn e kaluar ka shkaktuar dėme nė rrjetin energjetik, duke sjellė ndėrprerjen e furnizimit me energji pėr disa zona. 

Kėshtu Divjaka pėr shkak tė motit tė keq nuk furnizohet me energji elektrike prej disa orėsh. Ndėrprerje ka pasur edhe nė disa lagje tė Tiranės, por energjia ėshtė rikthyer nė orėt e mėngjesit. 

Siē duket edhe nga kėto foto, dėmet e shkaktuara gjatė natės kanė qenė tė shumta.

OSHEE bėn tė ditur se grupet e punės janė nė terren pėr rikthimin sa mė shpejt tė energjisė elektrike. Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Balla: Llalla ikėn nė 7 dhjetor Kryeprokurori i ri i pėrkohshėm
Studiuesi Belushi-Ramës: Krijo dikasterin ministerial për arbëreshët
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 10/12/2017, VITI VII- NR.292