Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet NGA ARSEN RUSTA
29 Korrik 2013 - 13:37
Gjenden dy trupa tė pajetė
nė Krujė dhe nė Tiranė
KRUJE -Trupi i pajetė i 40-vjeēarit Ilir Vulka ėshtė gjetur sot nga disa pushues nė ujėrat e liqenit Barunit, nė rrethin e Krujės. Po ashtu, nė Tiranė, policia ka gjetur trupin e njė 70-vjeēari tė vdekur nė banesėn e tij. Pushuesit qė kanė gjetur trupin e Vulkės, kanė njoftuar menjėherė policinė. Trupi i pajetė i i tij u dėrgua nė spitalin e qyteit tė Krujės nė pritje pėr t'u tėrhequr nga familjarėt.
 
Ndėrsa, nė Tiranė, trupi i pajetė i 70-vjeēarit Ylli Ēaēaj u gjet nė ambientet e banesės tij nė kryeqytet. Sinjalizimin pėr tė e kanė bėrė fqinjėt, pasi nuk e kishin parė atė prej tre ditėsh, kohė kur ai kishte vdekur. Uniformat blu kanė mbėrritur nė vendngjarje dhe kanė nisur punėn pėr zbardhjen e rrethanave tė plota tė vdekjes sė Ēaēajt.

Redaksia Online
(e.s/shqiptarja.com)

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 27/07/2017, Viti VII - NR.175