Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:21 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
21 Korrik 2017 - 20:31 | përditesuar në 08:14
Golem, mbytet njė 66-vjeēar nga
Sllovakia, u gjet i pajetė nė breg
Njė  66 vjecar sllovak  me inicialet Beres S.ka humbur jetėn rreth orės 19 e 45 nė plazhin e Golemit .

Policia bėn me dije se shtetasi sllovak ėshtė gjetur i vdekur nė bregun e plazhit tė Golemit.

Sipas deklarimeve tė bashkėshortes, shtetasi i mėsipėrm ka konsumuar njė sasi tė madhe alkooli dhe ėshtė futur nė det pėr tė notuar.

Nga verifikimet paraprake nuk rezulton tė kėtė shenja dhune.
 
Grupi hetimor po vazhdon punėn pėr zbardhjen e rrethanave dhe shkakut tė ngjarjes.

Kujtojmė se gjatė ditės sė sotme njė tjetėr shtetase e huaj humbi jetėn nė Ksamil.

15-vjecarja ruse humbi jetėn pasi u godit nga njė motor, nė trupin dhe nė kokėn e saj u gjetėn dėmtime.

Redaksia Online
e.mShqiptarja.com
 

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Intervista/17 vjeēarja shqiptare hap shoqatė bamirėsie online
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 18/08/2017, Viti VII - NR.194