Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
08 Mars 2013 - 10:21
Hervin Ēuli i “Paēe me Gazeta”
shoqėrohet nė Komisariat
TIRANE - Hervin Ēuli filloi emisionin e sotėm pas qėndrimit tė djeshėm pėr tre orė nė Komisariat. Kėtė ngjarje duket se e ka marrė me sportivitet duke pohuar me humor se “mė arrestuan pse i kundėrshtova”.

Mirėpo ngjarjen e ka treguar me batuta duke thėnė se nėse policia vepron kėshtu me tė gjithė, domethėnė qė ka shtet dhe kjo ngjarje i ėshtė bėrė mėsim dhe “nuk do ta pėrsėrisė mė”.

Xhevair Zeneli nuk i kursen batutat e tij duke thėnė se nė kėtė rajon mos tė provojė mė, por ka edhe 5 rajone tė tjera.

Ēuli ka njė mėdyshje nėse policėt e shoqėruan pėr shkak tė kundėrshtimit tė tij apo se donin humor prej tij duke qenė se ata e pėlqenin ‘Paēen me Gazeta” dhe e ndiqnin ēdo ditė.
Redaksia Online
(ad.ti/shqiptarja.com)

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
I verteti O Culi te gudelisin ndopak ata te 3-shit se kane dore, hahahaha jo vetem per te vjedhur por edhe per te rrahur! Mbasi i dhunojne njerzit dhe privojne nga liria dhe puna qe kane per te bere, ne fund thone, rri mire se te denoncuam per kundershtim te forcave te poli..ise! Nuk thua shyqyr 3 ore dhe jo 5 si e kane zakon per "kriminelet" e rrezikshem? v bast qe te ka ndalur nje inspektor 1.70 cm me floke te shkurtra dhe qe mburret duke thene kam 4 vjet ne polici hahahahahahahah
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15