Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Korrik 2017 - 20:04 | përditesuar në 20:38
Ksamil, pronarėt e lokalit rrahin
me shkop bejsbolli 2 elektricistė
FOTO/ Dy elektricistėt qė u dhunuan
KSAMIL-Dy elektricistė tė OSHEE Gjirokastėr janė rrahur barbarisht me shkop bejsbolli nga dy pronarė tė njė lokali nė njė nga ishujt, pasi tentuan qė tė ndėrprisnin lidhjet e paligjshme tė energjisė elektrike.
 
Elektricistėt e dhunuar janė Qani Sulejmani dhe Elton Proko, ndėrsa aktualisht pas marrjes sė ndihmės mjekėsore janė larguar nga spitali.
 
Ata u qėlluan nė pjesė tė ndryshme tė trupit nga tė dy pronarėt e lokalit, ndėrsa dy elektricistėt pas ngjarjes deklaruan se policia po e mban tė fshehtė ngjarjen.
 
Sipas gazetarit tė Report Tv, Piro Nase, dy elektricistė janė shprehur se pas njoftimit pėr njė lidhje tė paligjshme janė nisur nė drejtim tė ishullit nė Ksmail, por kanė hasur nė rezistencėn e pronarėve qė i kanė goditur disa herė me shkop bejsbolli. Punonjėsit e OSHEE qė u dhunuan nė Ksamil 

dy.b/shqiptarja.com

1 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
ddddd cja paskan bere mire atyre
avatar
Anonim
Keshtu Qe kur te futen ne burg te shkoje elektricisti dhe tja lidhe telat ne b...
avatar
Anonim
turi te ahkuara o qani ziu
avatar
Anonim
Koli Mos te shkojn si gango te marin polic me vete e te verifikojn me. Saktesi ne qoft se vjedhin. Shkelzen Berisha vodhi gjysmen e oshes e bredh neper shqipri pa ja ndjer palla. Keto gjera e iritojn popullin.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15