Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:05 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
15 Prill 2013 - 22:34
PD kėrkon lirimin e Muhos nga
KQZ: Fshehu tė dhėnat e veta
TIRANE - Rreth orės 21:45, Partia Demokratike ka paraqitur njė amendament pėr lirimin nga detyra tė komisionerit tė majtė, Ilirjan Muho, nė KQZ. Nuk bėhet mė fjalė pėr zhbalancim tė KQZ-sė, por lirim nga detyra pėr shkak tė fshehjes sė shkarkimit tė tij nga ish-Presidenti Moisiu si kryeprokuror i Fierit.

Deri tani, kryeministri Berisha nuk ka qėnė i pranishėm nė seancė plenare, pasi ka pasur takime me ambasadorin Arvizu e mė pas, edhe me kryetaren e Kuvendit, Topalli.

Redaksia online
(ar.sh/shqiptarja.com)

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274