Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
09 Janar 2014 - 10:44
Rekrutimet nė Policinė e Shtetit
Ministri Tahiri fushatė nė FB
TIRANĖ - Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri, ka ftuar tė gjithė ata tė rinj dhe tė reja qė duan t’I bashkohen trupės sė policisė, tė nxitojnė tė kryejnė aplikimet pėr shkollėn bazė tė Policisė sė Shtetit, tė cilat pranohen deri nė datėn 20 janar.

Me njė shėnin nė Facebook, ministri Tahiri ka deklaruar se, janė 300 tė rinj dhe tė reja qė do tė bėhen pjesė e strukturave tė “policisė moderne qė duam tė ndėrtojmė”.
 
“Bashkohu me Policinė e Shtetit pėr njė Shqipėri mė tė sigurtė. Kanė filluar aplikimet pėr rekrutimin e 300 tė rinj e tė reja nė policinė moderne qė duam tė ndėrtojmė.
Aplikimet pėrfundojnė nė 20 Janar", shkruan Tahiri.

Sipas ministrit tė Brendshėm, kush dėshiron tė bėhet pjesė e Policisė sė Shtetit mund tė marrė mė shumė informacione kėtu: www.asp.gov.al

"Pėr pyetje ose kontakt, shkruaj nė [email protected]”, shkruan Tahiri nė Facebook.
 
fb tahiri
(Nė foto: Shėnimi i ministrit Tahiri nė Facebook)

Redaksia online
(ac/shqiptarja.com)

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
loosers sajmir i marum ca pret nga policat kur ministri po trajnohet ne detyre..jep urdhra sot anullo urdhra neser..e hoqen pagesen e gjobave ne kufi e vuri ne nendor e hoqi njanar rrumpalle e papame debila me pushtet
avatar
Anonim
Sss Keq me policine e vjeter, keq me police te rinj, keq kur i punesonin nga pylli, keq kur u thone te aplikojne si njerez te qyteteruar. E kuptoni qe as ju vete nuk dini cfare kerkoni nga sistemi? Silluni me mire vete si qytetare dhe lereni shtetin te beje punen e vet.
avatar
Anonim
polici rrugace ne fakt shoqeria jone ka nevoje per njerez te rinj qe te largojne rugacet te korruptuarit si HOXHAJ i kom 2 i cili abuzon me pushtetit duke kercenuar qytetaret e ndershem te shkolluar dhe qe duan ligjin...nevojitet jo vetem polici per rrugacet por edhe per qytetaret e civilizuar...policia nuk respekton te drejtat e njeriut, shpik ngjarjet duke i bere procesverbalet sic duan duke manipuluar apo duke mos i bere fare ato. polici qe nuk kryen detyrat dhe proceduarat me profesionalizem
avatar
Anonim
I verteti Bravo cuna, shkruani tek Fb e ministrit deshtak. Atij nuk i duhen me police por njerez per emergjenca civile ose me mire "mbledhes" kufomash! Ato 300 vende jane te zena e sigurt. Keshtu qe mos u lodhni se i kane bere listat.
avatar
Anonim
Edi Hysni Burgaj ka vene edhe nje pankarte "Hajde se eshte qef"
avatar
Anonim
tirana Neser duhet te dalim te gjithe ne sheshin para kryeministrise. Kunder pd, ps , lsi. Ti tregojme se nuk mund te tallen me me ne. Neser ne oren 4 te gjithe para kryeministrise!
avatar
Anonim
polici i vertete Do besh stan me lepuj????????
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171