Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
18 Maj 2013 - 11:07
Rezarta Skifteri sė shpejti nėnė
pėr herė tė dytė, pret djalė
Stilistja e njohur Rezarta Skifteri nė emsionin ‘Takimi i pasdites” i Rudina Magjistarit ka rrėfyer veē tė tjerave se ėshtė nė pritje tė fėmijės sė saj tė dytė. Bebi qė ajo pret mėsohet se ėshtė i seksit mashkull, ndėrsa Rezarta ėshtė nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė.

rezarta skifteri

Pavarėsisht se ėshtė nė pritje pėr tu bėrė nėnė dhe muajve qė po kalojnė ajo dukej nė njė formė mjaft tė mirė fizike.

Redaksia Online
(J.H/xh.k/shqiptarja.com)

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15