Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
19 Tetor 2017 - 13:06 | përditesuar në 13:20
Shkarkimet nė Elbasan, Rama:
Ikėn kush pėrzihet me krimin
Kryeministri Edi Rama ka pėrshėndetur, pėrmes njė statusi nė Facebook, shkrirjen e Drejtorisė sė Policisė sė Elbasanit, pėr paaftėsi nė pėrballje me krimin. Kreu i qeverisė shkruan se nuk ka vend nė Policinė e Shtetit asnjė punonjės i cili pėrzihet me ēorbėn e krimit dhe kush s'ka vullnet tė pėrballet me elementėt e krimit tė organizuar. 

Rama i pėrgjigjet edhe sulmeve tė Bashės nė adresė tė Policisė sė Shtetit. "Pėrshėndes shkarkimin e gjithė zinxhirit tė komandės policore nė Elbasan. Kush ėshtė pėrzier me ēorbėn e krimit, po edhe kush s’ka kurajo tė pėrballet sy pėr sy e dhėmb pėr dhėmb me tė, s’ka vend nėn uniformėn e dėshmorėve tė Policisė sė Shtetit. E turpshme pėrpjekja e Frontit tė Ēorbės sė Vjetėr pėr tė baltosur Policinė e Shtetit pėr operacionin e suksesshėm mbrėmė nė Vlorė, si pjesė e luftės ndaj rrjetit kriminal tė heronjve tė kazanit politik e mediatik tė 48 orėve tė fundit. ‪Ta harrojnė se do tė na ndalin dot nė kėtė luftė, tė gjithė ata qė vazhdojnė t’i marrin shqiptrėt pėr budallenj dhe qė synojnė bllokimin e rrugės sonė pėr Shqipėrinė qė duam - me shtet, punė, mirėqenie", shkruan Rama. 

Postimi i plotė i Ramės:
TA HARROJNE SE DO TE NA NDALIN
‪Pėrshėndes shkarkimin e gjithė zinxhirit tė komandės policore nė Elbasan👍 Kush ėshtė pėrzier me ēorbėn e krimit, po edhe kush s’ka kurajo tė pėrballet sy pėr sy e dhėmb pėr dhėmb me tė, s’ka vend nėn uniformėn e dėshmorėve tė Policisė sė Shtetit👨&zėj;✈️⭐️
...
E turpshme pėrpjekja e Frontit tė Ēorbės sė Vjetėr pėr tė baltosur Policinė e Shtetit pėr operacionin e suksesshėm mbrėmė nė Vlorė, si pjesė e luftės ndaj rrjetit kriminal tė heronjve tė kazanit politik e mediatik tė 48 orėve tė fundit👎
Policia e Shtetit po bėn tė gjithė gjėrat e duhura dhe ēdo drejtues e punonjės policie, duhet tė vazhdojė tė bėjė pėrditė kėtė qė po bėn qysh prej nisjes sė kėsaj faze tė re tė luftės me krimin, pas pastrimit tė Shqipėrisė nga kanabisi👏
...
‪Ta harrojnė se do tė na ndalin dot nė kėtė luftė, tė gjithė ata qė vazhdojnė t’i marrin shqiptarėt pėr budallenj dhe qė synojnė bllokimin e rrugės sonė pėr Shqipėrinė qė duam - me shtet, punė, mirėqenie. Me mandatin e 25 qershorit, ne do t’i bėjmė jo vetėm rrjeteve kriminale, po edhe korrupsionit nė tėrėsi, atė qė asnjė nga kėta qė hidhen sot pėrpjetė nė kazanin e politikės e tė medias, s’ka guxuar as ta mendojė, nė ēerekshekulli rrumpallė e bashkėjetesė harmonike tė pushtetit me llumin, ku ky vend mbeti pa shtet, pa ligj, pa drejtėsi🇦🇱‬
‪Kėtu jemi dhe do tė shohim. Ditė pėr ditė✌️

rama per policine

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
vlora Pėrshėndetje Z.Kryeministėr.Mendoj se duhet tė ishte bėrė njė performanc pėr drejtuesit qė ju krenoheni se i keni shkarkuar.Nuk ėshtė njėsoj si njė drejtus qė ka vetėm pak muaj nė detyrė nė komisariatin e Elbasanit me disa qė kanė vite tė tėra.Pėrderisa i kanė shėrbyer policisė nuk ėshtė e drejtė tė krahasohen me kriminelėt.Vetingu duhet filluar nga peshqit e mėdhenj dhe jo nga peshqit e vegjėl.Kėta drejtues qė i kanė shėrbyer policisė mos harroni se kanė fėmijė dhe familje mbrapa.
avatar
Anonim
Bimi Mire mer daj mire po gjithe ato cuna e goca me profesionalizem dhe te paster pse nuk ve ato po merresh me sajmen dhe me keto qe po vazhdon te vesh ende po pse si therret mendjes
avatar
Anonim
L S I O KAVALL I GJAT E PAT PUNA JOTE DHE NE PRANDAJ NUK U FUTEM ME JU NE KOLICION VETEM PER KET PUNE TE PISTA.MBATHJA NE VENEZUEL DHE KERKO AZIL POLITIK SE VETEM ATJE MUN TE BOSH DERMAN. KESHTU ESHTE KUR JE BUK SHKELUR
avatar
Anonim
Tani Perpara se te krenohesh se ke ni shkarkuar te gjithe zinxhirin policor te Elbasanit, duhet te flasesh per pergjegjesine tende direkte ne emerimin e ketyre funksionareve qe paskan qene te lidhur me krimin. Po sikur emrimet e reja te sillen njelloj ? Prape do krenohesh kur ti shkarkosh ? Pse kjo eshte policia qe premtove ?
avatar
Anonim
Edi Duhet shkrirje totale,kthehuni dhe nga punonjes t,bashkis & polici bashkiake e cila po berdoret per interesat personale te miqerise
avatar
Anonim
tirona sluftohet krimi duke shkrire komisariatet o ed djali,keshtu tha....besim dylekshi , skeni ca me boni do me heqni nga nje hale , do me coni ne hale tjeter
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277