Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 13:34 | përditesuar në 16:39
Shkėlqim Miri me tumor nė kokė,
por Apeli merr vendim kundėr
Report Tv siguron ekspertizėn:Miri me tumor
Gjykata e Apelit pėr Krimet e Rėnda nuk ka liruar nga qelia ish-gjyqtarin Shkėlqim Miri, i cili u arrestua dy muaj mė parė pasi akuzohej pėr pėrfshirjen nė korrupsion dhe shpėrdorim detyre.

Miri nuk ka fituar dot lirinė as tek Apeli, edhe pse ekspertėt mjekoligjorė kanė dalė nė pėrfundimin se ish-gjyqtari vuan nga njė sėmundje rėndė tumorale. Pavarėsisht kėtij rezultati, ekspertėt deklaruan nė Gjykatėn e Shkallės e Parė se nuk i rrezikohet jeta.

Report Tv ka siguruar akt-ekspertimin, nė tė cilin thuhet se Shkėlqim Miri ėshtė me tumor.

Ekspertiza ėshtė bėrė nga eksperti Elmaz Shaqiri, ndėrsa vetė ish-gjyqtari Miri, por edhe avokati i tij, kanė deklaruar se shuma prej 34 milionė lekėsh, qė iu gjet nė banesė para arrestimit, ishte pėr kurimin e tij. 

ekspertiza shkelqim miri
(Akt-ekspertiza pėr ish-gjyqtarin Shkėlqim Miri)

d.c./shqiptarja.com

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
populli po kriminelin,Sali Lushaj kush e liroj nga burgu?cila ekspertize mjeko ligjore ?te hapen dosjet per lirimin e ketij krimineli ,qe se fundmi po cfaqet neper mitingjet e partise fashiste ,prokuroria ti hap keto dosje pr keto plehra.
avatar
Anonim
Proka Normale,nga tumor benigne ne cdo pjese te trupit nuk rrezikohet jeta,duhet vetem kontrolle mjeksore ne afate te caktuara. Ky tipi po mundohet te mbroje vetullat por paska verberuar syte. Me te mira
avatar
Anonim
Fredi Ka filuar procesi i sekuestros preventive per pronat e ketij qelbesire? Po i llogarive bankare brenda dhe jashte shqiperise? Ne burg te vdesin te gjithe kermat si puna e ketij asnje keqardhje.
avatar
Anonim
max bravo le ti kalbin ne burg.shteti duhet te tregohet i fuqishem.pse kur merte lek spaska qen me tumor ne koke.duan ta shpetojn hadutat shoket e vet.se kujton.se eshte si me perpara.te kalbet ne burg.HAJDUTAVE. TE POPULLIT.,DUHET TE BEHET ME VOTE NGA POPULLI.SE KSHU BEHET SHTET.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40