Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Shtator 2017 - 18:30 | përditesuar në 19:51
VIDEO/Rama vendos kufjet
kur merr fjalėn Kryemadhi 
Kryetarja e LSI: Qeveria bleu votat
Kryeministri Edi Rama dhe liderja e opozitės Monika Kryemadhi duket se do tė kenė njė vjeshtė politike tė mbushur jo vetėm me batuta, kundėrshti, por edhe gjeste qė tregojnė se klima e "qetėsisė dhe dashurisė" pėr ta i pėrket tė shkuarės. 
  
Gjesti i parė i kėsaj ftohje tė madhe u pa sot gjatė seancės sė Kuvendit.

I pranishėm nė seancė, kryeministri Edi Rama ka vėnė kufjet teksa Kryemadhi ka marrė fjalėn nė foltore.

Siē duket edhe nga pamjet, Rama vendos kufjet menjėherė sapo Kryemadhi nis fjalimin.

Ky veprim i kryeministrit lė tė kuptohet se ai nuk e ka dėgjuar fjalimin e kryetares sė LSI, e cila akuzoi qeverinė se erdhi nė pushtet me vota tė blera. 

Njė ditė mė parė ishte ambasadori amerikan nė Tiranė, Donald Lu i cili hoqi dy herė kufjet kur fliste kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruēi.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Cepanlliu Keshtu duhet te kishin bere te gjithe, se kur flet ajofytyre te njgall neveri e urrejtje eshte e pa cipe si njeri dhe si femer ne se eshte e tille
avatar
Anonim
Paola Nuk esht ashtu, Gramozi komunist i ppsh qe ka denuar shum te pafajshem , nuk duhet te ishte kurr deputet e jo kryetar kuvendi , turp.
avatar
Anonim
Mona Paola e ke gabim. Ruci as ka vrare e as ka qethur, Po te kishte ja kishte nxjere saliu. POR turp qe kriminelet I keni ne PD sali llushit fatkeqesi mehdiu.lul noka
avatar
Anonim
Faik 3 Kryeminstri flet pėr Konfiskim Pasurie tė atyre qė janė marė me Krim jashtė Shqipėrisė dhe i kanė prurė Lekėt nė Shqipėri pėr investim , por nuk flet Kurrrrrė pėr HAJDUTĖT e Shqipėrisė si ish Ministra ish Drejtorė ish KryePolicė Ish Guvernatorė si ARDJAN KUSAR FULLANI qė e VODHĖN dhe GRABITĖN Shqipėrinė dhe 90% tė Parave tė VJEDHURA i Ēuan jashtė Shqipėrisė,( Parajsat Fiskale)Off Shore!!!PS, LSI, PD = HAJDUTĖRI BANDITĖRI KUSARI VRASĖS
avatar
Anonim
Faik 2 A e shikoni O popull sesi del Kryeministri me KryePolicėt dhe thotė Konfiskim Gangėsterėve qė kanė punuar me Drogė dhe Prostuticion jashtė Shqipėrisė , qė unė jam shumė dakort , por nuk i pėrmend kurrrrė HAJDUTĖT e Shtetit Ish Ministra , ish Drejtora, ish Qeveritarė si dhe 4-5 nga Ministrat e tij HAJDUTĖ qė janė MILJARDERA!Atyre qź u Vranė nė 21Janar ja u futi sa Krahu duke ju mbyllur gojėn me Pagesėn e Majme ( nga 400Miljon pėr Familje)Paguar nga Paratė e Shqiptarėve!Pakti 18Majit ėshtė OGURZI!
avatar
Anonim
Faik Zgjedhjet e ardhshme Bojkotoni dhe vetėm Bojkotoni O Shqiptarė , sepse apo e shikoni se ēfarė po bėhet?!Pakti 18Majit ėshtė njė Ēorbė e prishur qė RAMA gatoi kundėr votuesve tė tij,duke ju dhėnė garancil Kriminelėve dhe Hajdutėve tė PD dhe LSI qė nuk do ti ngacmoj fare ata! Drejtėsia e Re thjeshtė do funksionojė vetėm pėr tė Pamundurit dhe tė Rropaturit,prandaj edhe RAMA nuk e mori SPARTAK NGJELĖN nź Qeveri sepse e kishte MAKTH Spartakun sepse do ti ēonte Arben AHMETAJ me shokė pėrpara Drejtėsis
avatar
Anonim
PARTIJA SOCIALISTE SHEFI IM ESHTE QEN I PABES
avatar
Anonim
Bon xhovi Mire shum ka bere.Eshte humbje kohe te degjosh ata qe kan konflikt intersi.Si ajo ka mjaft aty bile duhet te ishin ne burg.Kriminela te kalibrit sali qeni lul haleja ,medi kurva etj.
avatar
Anonim
anonim me vjen keq por sjellja e koheve te fundit te Donald Lu jane kunder maxhorances Ruci eshte nje figure shume me e shkelqyer se saliu e meta e lul basha qe veshen gjysmen e nenave shqiptare me te zeza Thuajani zotit ambasador nqs nulk i di ose eshte blere nga monika e luli se miliarda euro kane
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65