Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:07 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
01 Gusht 2013 - 13:00
Vlorė, aksident rrugor te "Uji
i Ftohtė", plagoset 20-vjeēarja
VLORĖ - Njė aksident rrugor ka ndodhur sot paraditė nė qytetin e Vlorės, pranė zonės sė njohur si “Uji i Ftohtė”, ku makina pėrplaset me trotuarin dhe pėr pasojė ka mbetur e plagosur njė 20-vjeēare.

Ajo ėshtė dėrguar me urgjencė nė spitalin e Vlorės, ndėrsa policia e mbėrritur nė vendngjarje po heton pėr shkaqet e aksidentit.

Redaksia Online
(mag/shqiptarja.com)

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171