Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
U gjetën 379 rezultate për " Gerdeci "
Ish-ministri i Brendshėm, Saimir Tahiri iu rikthye nga foltorja e Kuvendit 21 janarit tė 6 viteve mė...
12/09/2017 - 21:53
Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar pas shkrimit tė publikur sot nė gazetėn zyrtare tė PD...
09/08/2017 - 17:17
Nė fund tė muajit korrik hyn nė fuqi njė nga ligjet mė tė rėndėsishme nė kuadėr tė zbatimit tė refor...
27/07/2017 - 07:22
TIRANĖ - Shqipėria votoi mė 25 Qershor  dhe tani e ka zgjedhur parlamentin e ri, teksa procesi i nu...
25/06/2017 - 21:09
Pėrkrahės dhe simpatizantė kanė pritur Kryetarin e Partisė Republikane Fatmir Mediu nė Bashkinė e Vo...
11/06/2017 - 13:44
TIRANE- Sokol Dervishaj, ministri i Transporteve qė garon nėn siglėn e LSI pėr deputet bėn habi qė P...
07/06/2017 - 11:47
Teksa ishte nė njė takim me banorėt e njėsisė numėr 3, kreu i Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliaj nuk ...
31/05/2017 - 11:03
Kryetari i Partisė Socialiste tė Tiranės Saimir Tahiri dhe Kryetari i Bashkisė Erion Veliaj prezantu...
31/05/2017 - 09:21
Kryetari i Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliaj, nisi turin e takimeve nė 24 njėsitė administrative tė ...
29/05/2017 - 10:28
Akademiku Artan Fuga pėrmes njė statusi nė faqen e tij nė Facebook ka reaguar pėr lėndimin e mbėshte...
29/05/2017 - 08:06
Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se falė mbėshtetjes qė Edi Rama i ka dhėnė Tiranės, kryeqyteti ėshtė t...
27/05/2017 - 19:28
Ndonėse tė reklamuar si teknicienė, tė gjithė ministrat e emėruar nė detyrė ditėn e hėnė kanė lidhje...
23/05/2017 - 11:40
Pas marrëveshjes Rama-Basha ka reaguar edhe analisti Ilir Kulla përmes një statusi n&...
18/05/2017 - 20:44
Rruga e veprimeve pėr tė shkuar nga dhuna verbale e ēadrės nė njė situatė tjetėr mė agresive, ku nuk...
03/05/2017 - 07:54
Ish-deputeti socialist i qarkut tė Lezhės, Arben Ndoka i ėshtė pėrgjigjur akuzave tė Berishės dhe Ba...
14/04/2017 - 22:56
Nėse ka njė njeri, emri i tė cilit ėshtė pėrmendur mė shumė se kushdo tjetėr nė parlament nga ana e ...
08/04/2017 - 19:32
TIRANĖ- Panik nė orėt e para tė mėngjesit nė zonėn e Gėrdecit. Persona tė pa identifikuar kanė qėllu...
04/04/2017 - 09:05
Nė Komisionin e Ligjeve ėshtė zhvilluar njė debat mbi ndryshimin e nenit 449 tė Kodit tė Procedurės ...
04/04/2017 - 07:05
Pa zhurmė dhe larg vėmendjes sė mediave, Parlamenti Shqiptar i ka hapur rrugė njė ‘amnistie&rs...
02/04/2017 - 07:18
Nė ėndrrat e ēdo akrobati, si dhe tė ēdo iluzionisti, bėn pjesė realizimi i njė show unik, tė papėrs...
01/04/2017 - 07:50

Rezultate të tjera: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    
Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223