Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
U gjetën 222 rezultate për " akademia e shkencave "
Gudar Beqiraj është shfaqur ditën e djeshme në Komisionin e Ligjeve, si kandidat...
16/11/2017 - 08:30
Ish-sekretari i “Bashkėsia Fetare Islame” (BFI) nė Shkup, Afrim Tahiri i ka dėrguar njė ...
15/11/2017 - 02:48
“Njė hajdut pulash qė kėrkon tė bėhet deputet”. “Njė oborr shtėpie i zbrazur nga n...
12/11/2017 - 14:10
Akademia e Shkencave do të ketë buxhet për vitin e ardhshëm 2018. Pas vendimit ...
08/11/2017 - 22:56
Pas pėrplases dy mujore me Qeverinė, ka dhėnė dorėheqjen kryetari i Akademisė sė Shkencave, Gudar Be...
08/11/2017 - 21:07
Kryeministri Edi Rama ka pritur nė Kryeministri 100 maturantėt mė tė mirė tė vendit, tė cilėt i ka f...
07/11/2017 - 19:01
Nė letėrkėmbimin e Dora D’Istrias me De Radėn, qė gjendet nė Arkivin e Shtetit dhe qė ėshtė pė...
04/11/2017 - 12:57
Akademia e Shkencave të Shqipërisë nuk gjen qetësi. Zhvillimi me ri vjen nga mbl...
02/11/2017 - 18:49
Akademia e Shkencave të Shqipërisë është në momentet më të v...
31/10/2017 - 18:52
Akademiku Artan Fuga ka reaguar pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama për të nd&eu...
31/10/2017 - 14:48
Deputeti i Partisė Demokratike, Luēiano Boēi, ka sulmuar sėrish kryeministrin Edi Rama. Me anė tė nj...
29/10/2017 - 17:03
Akademia e Shkencave e Shqipėrisė dhe Akademia e Shkencave dhe Arteve tė Kosovės nėnshkruan sot nė T...
24/10/2017 - 18:31
Sot, në ditën e dytë të Asamblesë së Përgjithshme të Unionit...
23/10/2017 - 12:19
Duke e parė furinė e tėrbimit mizor komunist, pėr t’a shpėtuar nga harresa njė pjesė tė histor...
22/10/2017 - 08:29
Ka nisur nė Kuvendin e Shqipėrisė seanca e shtyrė nga dita e djeshme  pas debateve tė forta dhe pėrj...
13/10/2017 - 08:35
TIRANE- Nė Komisionin e Jashtėm po diskutohet ligji pėr minoritetet. Deputetja e LSI, Klajda Gjosha ...
10/10/2017 - 09:31
Pas shpalljes sė platformės pėr ristrukturimin e institucioneve tė pushtetit qendror, identifikohen ...
07/10/2017 - 07:33
Akademia Mbretėrore e Shkencave nė Suedi ka ndarė kėtė tė martė ēmimin Nobel 2017 nė Fizikė. Fitues ...
03/10/2017 - 11:58
 Këtë të hënë  Akademia e Shkencave  në Suedi ka shpall...
02/10/2017 - 12:09
Debati pėr reformimin e Akademisė Shqiptare siē nisi ashtu edhe u shua, sepse nė Shqipėri asgjė nuk ...
30/09/2017 - 15:12

Rezultate të tjera: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274