Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
U gjetën 30 rezultate për " alket rizai "
Njė gjykatė greke ka dėnuar me 10 vite e 8 muaj burg shqiptarin, Alket Rizai, i cili u bė i famshėm ...
20/10/2016 - 21:14
Njė tunel 10 metra tė gjatė qė ishte hapur nė burgun Domoku nė Greqi ka alarmuar autoritetet greke. ...
02/03/2016 - 18:30
GREQI - I burgosuri shqiptar Alket Rizai ka plagosur me thikė njė tė dėnuar tjetėr shqiptar, nė bur...
05/10/2014 - 12:58
GREQI-  Njeriu qė nxiti Alket Rizain tė kryente njė vrasje nė Greqi, si dhe e strehoi atė dhe e ndih...
26/04/2014 - 08:50
FIER - Vrasja e 46 vjecarit, Kudret Kume, ose i njohur ndryshe si Ilia Kareli në qelitë e...
03/04/2014 - 16:26
BALLSH - Vrasja e 46 vjecarit, Kudret Kume, ose i njohur ndryshe si Ilia Kareli në qelitë...
03/04/2014 - 16:23
TIRANE - Njė tubim solidarizues pėr mbrojtjen e tė drejtave tė tė arratisurit nga burgjet greke Ilir...
12/02/2014 - 07:50
TIRANE - Dy ditë pas mbërritjes së 2 oficerëve grekë në Tiranë, p...
29/01/2014 - 07:25
TIRANE - Pėr 2 orė me radhė 2 oficerė tė policisė greke dhe njė pėrfaqėsues i Ambasadės, kanė marrė ...
28/01/2014 - 07:39
TIRANE- Në 23 mars të këtij viti, 11 shqiptarë vërshuan nga burgu i Trikal...
26/01/2014 - 06:33
TIRANE - Vazhdojnė kėrkimet nė afėrsi tė kufirit me Greqinė pėr tre tė arratisurit nga burgu i sigu...
26/11/2013 - 17:12
ATHINĖ - Policia greke ka arrestuar sot kushėririn e Alket Rizait, i cili dyshohet se nė bashkėpuni...
26/10/2013 - 18:06
Tanimë ai është bërë  nga të “mëdhenjtë e kombit&...
23/10/2013 - 19:38
ATHINĖ - Pėrleshje e pėrgjakshme mes grupeve greke e shqiptare nė zonėn e Monastirakit.   Pėrleshja...
18/09/2013 - 06:28
ATHINË - Alket Rizait i janë gjetur dhe sekuestruar pesë thika të sajuara, dy t...
17/09/2013 - 22:44
ATHINE - Në një nga “parimet”e gazetarisë, ose më saktë pseudo...
11/07/2013 - 08:44
ROMĖ - "Unė e kam bėrė me tė vėrtetė! Nga 2000 nė 2002 kam dhėnė 90.000 €! Pėr kėtė ekzistojnė...
10/07/2013 - 19:02
TIRANE- Forca tė shumta policie janė vėnė ditėt e fundit nė kėrkim tė bandės prej katėr shqiptarėve...
07/07/2013 - 11:11
GREQI- Alket Rizai, shqiptari, i cili vuan dėnimin nė burgun grek tė sigurisė sė lartė, nė njė inte...
15/06/2013 - 17:24
ATHINE - Alket Rizai, krimineli shqiptar i famshėm ne burgjet e Greqisė, pėr shkak tė arratisjeve d...
13/06/2013 - 08:09

Rezultate të tjera: 1   2  
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171