Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "aksident"
20 Janar 2018 - 15:46
Aktualitet
VD/Aksident në Tiranë, përplasen tre makina, dëme materiale
VD/Aksident në Tiranë, përplasen tre makina, dëme materiale
Share
19 Janar 2018 - 19:25
Aktualitet
Itali, përplaset nëna e tre fëmijëve në gjendje të rëndë shëndetësore
Itali, përplaset nëna e tre fëmijëve në gjendje të rëndë shëndetësore
Share
19 Janar 2018 - 15:45
Aktualitet
Aksident në autostradën Durrës  Tiranë, nuk ka të lënduar
Aksident në autostradën Durrës  Tiranë, nuk ka të lënduar
Share
19 Janar 2018 - 15:36
Bota
Aksident, autobusi del nga rruga 6 të vdekur dhe 29 të plagosur
Aksident, autobusi del nga rruga 6 të vdekur dhe 29 të plagosur
Share
18 Janar 2018 - 17:00
Aktualitet
Vlorë, makina përplas motorin, një i plagosur
Vlorë, makina përplas motorin, një i plagosur
Share
18 Janar 2018 - 14:44
Bota
Kazakistan, autobusi përfshihet nga flakët 52 të vdekur
Kazakistan, autobusi përfshihet nga flakët 52 të vdekur
Share
17 Janar 2018 - 22:58
Aktualitet
Bulqizė, aksidentohet 16 vjeēari teksa ecte nė rrugė
Bulqizė, aksidentohet 16 vjeēari teksa ecte nė rrugė
17 Janar 2018 - 15:45
Bota
Turqi, rrëzohet avioni ushtarak asnjë i mbijetuar
Turqi, rrëzohet avioni ushtarak asnjë i mbijetuar
Share
17 Janar 2018 - 13:38
Aktualitet
VIDEO/Përplasje e fuqishme në  Levan-Vlorë,shkatërrohen mjetet
VIDEO/Përplasje e fuqishme në  Levan-Vlorë,shkatërrohen mjetet
Share
17 Janar 2018 - 09:29
Bota
Pëson aksident të rëndë,intuita e të atit i shpëton jetën adoleshentit
Pëson aksident të rëndë,intuita e të atit i shpëton jetën adoleshentit
Share
16 Janar 2018 - 15:18
Bota
Gjermani, aksidenohet autobusi i shkollës 48 të plagosur
Gjermani, aksidenohet autobusi i shkollës 48 të plagosur
Share
16 Janar 2018 - 09:03
Aktualitet
VD/Tiranė, aksident nė Unazėn e Madhe, pėrplasen 3 automjete
VD/Tiranė, aksident nė Unazėn e Madhe, pėrplasen 3 automjete
Share
15 Janar 2018 - 16:58
Bota
Përfshihet nga flakët Jahti 1 i vdekur dhe 14 të plagosur
Përfshihet nga flakët Jahti 1 i vdekur dhe 14 të plagosur
Share
13 Janar 2018 - 22:23
Aktualitet
VIDEO/Sarandė, mjeti pėrplaset me lokalin,dy persona tė plagosur
VIDEO/Sarandė, mjeti pėrplaset me lokalin,dy persona tė plagosur
Share
12 Janar 2018 - 22:26
Bota
Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, nga aksidenti në periferi të Pragës
Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, nga aksidenti në periferi të Pragës
Share
12 Janar 2018 - 20:32
Aktualitet
Aksident te rruga e Elbasanit, makina pėrplas njė kalimtare
Aksident te rruga e Elbasanit, makina pėrplas njė kalimtare
Share
12 Janar 2018 - 16:20
Aktualitet
Itali, po shkonte në punë,përplaset për vdekje infermierja shqiptare
Itali, po shkonte në punë,përplaset për vdekje infermierja shqiptare
Share
12 Janar 2018 - 14:53
Bota
Tragjike nė Turqi, pėrmbyset bus, mes 9 tė vdekurve dhe 3 fėmijė
Tragjike nė Turqi, pėrmbyset bus, mes 9 tė vdekurve dhe 3 fėmijė
12 Janar 2018 - 09:39
Aktualitet
Aksident me vdekje në Durrës, policia:Ja çfarë ka veshur viktima
Aksident me vdekje në Durrës, policia:Ja çfarë ka veshur viktima
Share
10 Janar 2018 - 17:30
Aktualitet
Milot, "Benzi" bie nė lumin Mat humb jetėn drejtuesi/Emri+Foto
Milot, "Benzi" bie nė lumin Mat humb jetėn drejtuesi/Emri+Foto

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14