Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "aksidente"
21 Gusht 2017 - 16:46
Aktualitet
Qafė Thanė, aksident masiv, pėrfshihen katėr makina
Qafė Thanė, aksident masiv, pėrfshihen katėr makina
Share
14 Gusht 2017 - 12:50
Aktualitet
Librazhd, aksidentohet 24 vjeēari, drejtonte motorēikletėn i dehur
Librazhd, aksidentohet 24 vjeēari, drejtonte motorēikletėn i dehur
13 Gusht 2017 - 08:05
Aktualitet
Dy makina dalin nga rruga nė Elbasan e Lezhė, 2 te vdekur
Dy makina dalin nga rruga nė Elbasan e Lezhė, 2 te vdekur
26 Prill 2017 - 18:09
Aktualitet
Kthesa nė Sauk,Aliaj:14 tė plagosur nga aksidentet, mes tyre edhe unė
Kthesa nė Sauk,Aliaj:14 tė plagosur nga aksidentet, mes tyre edhe unė
19 Prill 2017 - 16:29
Aktualitet
Mars, INSTAT: Nė total 152 aksidente rrugore, rritje prej 10,9 % nga 2016
Mars, INSTAT: Nė total 152 aksidente rrugore, rritje prej 10,9 % nga 2016
Share
07 Shkurt 2017 - 13:26
Aktualitet
Shkodėr-Hani Hotit rrezik pėr shoferėt, banorėt: Pa sinjalistikė
Shkodėr-Hani Hotit rrezik pėr shoferėt, banorėt: Pa sinjalistikė
28 Janar 2017 - 13:29
Aktualitet
Dy aksidente nė Fushė-Krujė, 2 tė plagosur rėndė, bllokohet trafiku 
Dy aksidente nė Fushė-Krujė, 2 tė plagosur rėndė, bllokohet trafiku 
Share
12 Janar 2017 - 00:19
Aktualitet
Bora 'plagos' nė Tiranė, 78 raste tek Trauma,40 aksidente   
Bora 'plagos' nė Tiranė, 78 raste tek Trauma,40 aksidente  
Share
28 Dhjetor 2016 - 18:49
Aktualitet
Investigimi/Aksidente të qëllimshme në Tiranë për të fituar dëmshpërblim
Investigimi/Aksidente të qëllimshme në Tiranë për të fituar dëmshpërblim
Share
30 Tetor 2016 - 13:36
Aktualitet
Policia: Respektoni semaforin ose mund tė pėrfundoni kėshtu/ VIDEO
Policia: Respektoni semaforin ose mund tė pėrfundoni kėshtu/ VIDEO
Share
26 Tetor 2016 - 11:08
Aktualitet
Tregu lëvizës në aksin rrugor Berat-Fier, burim aksidentesh 
Tregu lëvizës në aksin rrugor Berat-Fier, burim aksidentesh 
Share
26 Shtator 2016 - 11:12
Aktualitet
Policėt e aksidentuar pėr vdekje nga BMW-tė, 4 raste nė Tiranė
Policėt e aksidentuar pėr vdekje nga BMW-tė, 4 raste nė Tiranė
Share
09 Qershor 2016 - 14:16
Aktualitet
Nė total 1992 aksidente rrugore nė vitin 2015, 270 tė vdekur, 12 fėmijė
Nė total 1992 aksidente rrugore nė vitin 2015, 270 tė vdekur, 12 fėmijė
21 Nentor 2015 - 12:12
Aktualitet
Patenta, diabetikėt kontroll 1 herė nė  2 vjet, humbasin ndjenjat e shikimin
Patenta, diabetikėt kontroll 1 herė nė  2 vjet, humbasin ndjenjat e shikimin
31 Gusht 2015 - 11:47
Aktualitet
Ja sa tragjedi numërohen në minierat shqiptare gjatë këtij viti
Ja sa tragjedi numërohen në minierat shqiptare gjatë këtij viti
Share
08 Korrik 2015 - 19:27
Aktualitet
Fotolajm / Ne nuk jemi si ju znj. Merkel, nuk na pret koha 
Fotolajm / Ne nuk jemi si ju znj. Merkel, nuk na pret koha 
29 Dhjetor 2014 - 19:17
Kosova
Reshje bore, në gjithë rajonin Në Kosovë, 75 aksidente rrugore 
Reshje bore, në gjithë rajonin Në Kosovë, 75 aksidente rrugore 
Share
15 Qershor 2014 - 13:51
Aktualitet
Tiranė-Durrės, 2 automjete dhe 1 kamion pėrfshihen nė 2 aksidente
Tiranė-Durrės, 2 automjete dhe 1 kamion pėrfshihen nė 2 aksidente
20 Maj 2014 - 14:48
Aktualitet
Korēė, dy aksidente brenda ditės 3 tė plagosur, 1 nė gjendje tė rėndė
Korēė, dy aksidente brenda ditės 3 tė plagosur, 1 nė gjendje tė rėndė
13 Shkurt 2014 - 16:18
SKEDAT
Fjala e ministrit Tahiri sot në Kuvend
Fjala e ministrit Tahiri sot në Kuvend
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
/UNESCO:Ndėrtimi nė Butrint u bė pa na konsultuar
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/10/2017, Viti VII - NR.244