Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "aleksander cipa"
10 Tetor 2017 - 15:30
Kulture
Pengimi i gazetarit nė Butrint Ēipa: Rast i paprecedentė
Pengimi i gazetarit nė Butrint Ēipa: Rast i paprecedentė
Share
12 Gusht 2017 - 22:24
Media
​Lista e zezė e Athinės, gazetari Ēipa: S’kam pasur shtetėsi greke
​Lista e zezė e Athinės, gazetari Ēipa: S’kam pasur shtetėsi greke
12 Gusht 2017 - 20:33
Aktualitet
Gazeta greke: Lista e banorėve himariotė qė do u hiqet shtetėsia
Gazeta greke: Lista e banorėve himariotė qė do u hiqet shtetėsia
02 Dhjetor 2016 - 14:37
Politike
Zgjedhjet e 2017-ės, Ēipa: Nuk mund tė ketė koalicion PD-LSI
Zgjedhjet e 2017-ės, Ēipa: Nuk mund tė ketė koalicion PD-LSI
29 Mars 2016 - 14:06
Media
Ligji pėr median, unioni i gazetarėve peticion presidentit: Mos e dekreto 
Ligji pėr median, unioni i gazetarėve peticion presidentit: Mos e dekreto 
Share
19 Shkurt 2016 - 16:23
Media
Organizatat e gazetarëve shfaqin problemet në Kuvend
Organizatat e gazetarëve shfaqin problemet në Kuvend
Share
12 Nentor 2015 - 11:28
Politike
Fyerja e Shpifja/ Reagon UGSH : Të tërhiqet ligji,të hënën protestë
Fyerja e Shpifja/ Reagon UGSH : Të tërhiqet ligji,të hënën protestë
15 Tetor 2015 - 10:13
Media
Ēipa: Ndėrprerja e reklamave drastike! Dialog me qeverinė
Ēipa: Ndėrprerja e reklamave drastike! Dialog me qeverinė
Share
19 Tetor 2014 - 07:57
Politike
Ēipa: Gazetarėt punojnė pa u paguar dhe nė informalitet
Ēipa: Gazetarėt punojnė pa u paguar dhe nė informalitet
21 Shtator 2013 - 11:28
Aktualitet
Unioni: Gjendja e gazetarėve mė dramatikja nė kėto 5 vjet
Unioni: Gjendja e gazetarėve mė dramatikja nė kėto 5 vjet
11 Qershor 2013 - 08:29
Media
Unioni i Gazetarëve letër Llleshit: Ndalo vendimin për kasetat e montuara
Unioni i Gazetarëve letër Llleshit: Ndalo vendimin për kasetat e montuara
Share
08 Qershor 2013 - 08:30
Zgjedhje-2013
Kasetat e montuara, Totozani mbėshtet Unionin e Gazetarėve
Kasetat e montuara, Totozani mbėshtet Unionin e Gazetarėve
Share
04 Qershor 2013 - 14:25
Media
Unioni i Gazetarëve: Po kthehet censura
Unioni i Gazetarëve: Po kthehet censura
30 Maj 2013 - 06:07
Media
Gazetarët reagojnë për gjobën ndaj Bollinos
Gazetarët reagojnë për gjobën ndaj Bollinos
Share
16 Maj 2013 - 02:00
Aktualitet
Airport/ Bamir Topi: Ja pse Berisha po lė fillikat Topallin
Airport/ Bamir Topi: Ja pse Berisha po lė fillikat Topallin
14 Maj 2013 - 16:04
Politike
Analistėt: Berisha ėshtė i konsumuar, ka firo elektorale
Analistėt: Berisha ėshtė i konsumuar, ka firo elektorale
14 Janar 2013 - 11:12
Analiza
Peruani Miller zbulon  “Ekzile politike” në  Shqipëri
Peruani Miller zbulon “Ekzile politike” në Shqipëri
Share
07 Janar 2013 - 14:51
Analiza
Fushata "Trego kasafortën" nga Argita tek Linda
Fushata "Trego kasafortën" nga Argita tek Linda
Share
12 Nentor 2012 - 15:26
Media
Unioni i Gazetarėve : 75% e  mediave japin pagat me vonesė
Unioni i Gazetarėve : 75% e mediave japin pagat me vonesė
04 Nentor 2012 - 11:37
Analiza
Një sipërmarrje që u rrit shpejt
Një sipërmarrje që u rrit shpejt

Rezultate të tjera


Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245