Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "ama"
16 Shtator 2017 - 17:10
Media
AMA ndalon reklamėn e UET: Pėrēmon sistemin arsimor publik
AMA ndalon reklamėn e UET: Pėrēmon sistemin arsimor publik
17 Gusht 2017 - 20:22
Aktualitet
​Nis digjitalizimi nė Berat  ja ku mund ta gjeni Report Tv
​Nis digjitalizimi nė Berat  ja ku mund ta gjeni Report Tv
11 Gusht 2017 - 14:51
Media
Berat,transmetimet analoge mbyllen nė 15 gusht,Report TV nė kanalin 11
Berat,transmetimet analoge mbyllen nė 15 gusht,Report TV nė kanalin 11
04 Gusht 2017 - 16:58
Media
Video intime e gruas, AMA gjobė 200 mijė lekė emisionit
Video intime e gruas, AMA gjobė 200 mijė lekė emisionit
01 Gusht 2017 - 22:49
Media
Video intime e gruas, AMA: U shkel ligji, u cėnua privatėsia
Video intime e gruas, AMA: U shkel ligji, u cėnua privatėsia
28 Qershor 2017 - 22:56
Media
Dixhitalizimi, shtyhet afati nė nė qarqet Tiranė dhe Durrės
Dixhitalizimi, shtyhet afati nė nė qarqet Tiranė dhe Durrės
02 Qershor 2017 - 19:26
Media
Zgjedhjet, Sala: Detyrim ligjor respektimi i balancës audiovizive
Zgjedhjet, Sala: Detyrim ligjor respektimi i balancës audiovizive
Share
30 Maj 2017 - 15:56
Media
Tė dhėnat e tregut audioviz AMA prezanton Buletinin Periodik
Tė dhėnat e tregut audioviz AMA prezanton Buletinin Periodik
Share
26 Maj 2017 - 16:53
Media
AMA kallėzon “Unison Group Inc” transmetoi filma tė paautorizuar
AMA kallėzon “Unison Group Inc” transmetoi filma tė paautorizuar
Share
08 Maj 2017 - 14:10
Aktualitet
AMA:TV afat deri në 30 qershor për të kaluar në transmetimin numerik
AMA:TV afat deri në 30 qershor për të kaluar në transmetimin numerik
Share
05 Maj 2017 - 13:34
Media
AMA s'do tė lejojė transmetimin e filmave pa tė drejta,gjoba shkelėsve
AMA s'do tė lejojė transmetimin e filmave pa tė drejta,gjoba shkelėsve
03 Maj 2017 - 22:59
Media
AMA me "shtėpi tė re", Sala: Rrisim kapacitetet monitoruese pėr mediat
AMA me "shtėpi tė re", Sala: Rrisim kapacitetet monitoruese pėr mediat
Share
17 Mars 2017 - 13:09
Aktualitet
Zgjedhjet, KQZ marrėveshje me AMA pėr monitorimin e fushatės
Zgjedhjet, KQZ marrėveshje me AMA pėr monitorimin e fushatės
Share
16 Mars 2017 - 19:47
Media
AMA diskutim për transmetimin e reklamave e komunikimeve tregetare
AMA diskutim për transmetimin e reklamave e komunikimeve tregetare
Share
28 Shkurt 2017 - 15:08
Media
AMA televizioneve:Ndalni reklamat e fshehta nga mjekët dhe klinikat
AMA televizioneve:Ndalni reklamat e fshehta nga mjekët dhe klinikat
20 Shkurt 2017 - 15:49
Sociale
Studimi/ Kreu i AMA:Tregu mediatik i liberalizuar, Fuga: Si nė vitet '60
Studimi/ Kreu i AMA:Tregu mediatik i liberalizuar, Fuga: Si nė vitet '60
15 Shkurt 2017 - 16:27
Politike
Spoti i PD pėr protestėn, AMA: Reklamat politike i ndalon ligji
Spoti i PD pėr protestėn, AMA: Reklamat politike i ndalon ligji
Share
25 Janar 2017 - 14:14
Intervista
Sala: Pėr vonesat e njė operatori televiziv shteti humb miliona €
Sala: Pėr vonesat e njė operatori televiziv shteti humb miliona €
24 Janar 2017 - 16:14
Politike
Dixhitalizimi, deputetėt: Do tė ndihmojmė TV lokale pėr tarifat
Dixhitalizimi, deputetėt: Do tė ndihmojmė TV lokale pėr tarifat
Share
18 Janar 2017 - 07:31
Aktualitet
AMA mbledh televizionet qė duhet tė fikin sinjalet e paligjshme
AMA mbledh televizionet qė duhet tė fikin sinjalet e paligjshme

Rezultate të tjera


Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277