Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "analize"
30 Dhjetor 2017 - 15:54
Analiza
Drejtësia, integrimi europian dhe viti i provës së madhe!
Drejtësia, integrimi europian dhe viti i provës së madhe!
27 Dhjetor 2017 - 07:46
Analiza
Edison Ypi: Kartolina Berishės, Ramės, Metės, Bashės, Veliajt...
Edison Ypi: Kartolina Berishės, Ramės, Metės, Bashės, Veliajt...
Share
17 Dhjetor 2017 - 07:47
Analiza
Një marrëveshje shqiptaro-greke që po konfirmohet në heshtje
Një marrëveshje shqiptaro-greke që po konfirmohet në heshtje
14 Dhjetor 2017 - 16:20
Analiza
E di që keni halle të tjera,po desha me dit’ pse e masakroni shkronjën ë?
E di që keni halle të tjera,po desha me dit’ pse e masakroni shkronjën ë?
07 Dhjetor 2017 - 09:25
Analiza
Nga Mero Baze/ “Kazani” jonė nuk ėshtė mall eksporti
Nga Mero Baze/ “Kazani” jonė nuk ėshtė mall eksporti
17 Nentor 2017 - 01:11
Analiza
Superlinku që më bën më të lumtur se një superman
Superlinku që më bën më të lumtur se një superman
14 Nentor 2017 - 08:42
Analiza
Petro Zheji
Petro Zheji
12 Nentor 2017 - 19:40
Analiza
Gazetarėt qė shajnė dhe  akuzojnė veten, pėrballė Ramės
Gazetarėt qė shajnė dhe  akuzojnė veten, pėrballė Ramės
05 Nentor 2017 - 08:05
Analiza
Zotërinj deputetë:Lexoni raportin e KLSH!/ Nga Fatos Çoçoli
Zotërinj deputetë:Lexoni raportin e KLSH!/ Nga Fatos Çoçoli
04 Nentor 2017 - 16:04
Analiza
Popull, pėrdore mirė pushtetin qė ke!
Popull, pėrdore mirė pushtetin qė ke!
28 Tetor 2017 - 20:24
Politike
“Der Standard”: “Vuçiç dhe Rama ​luajnë me kufinjtë e Ballkanit”
“Der Standard”: “Vuçiç dhe Rama ​luajnë me kufinjtë e Ballkanit”
Share
23 Tetor 2017 - 19:13
Politike
'Tahiri', Ndreu: S'ka presion ndaj prokurorisė,opozita bėn gjyqtarin
'Tahiri', Ndreu: S'ka presion ndaj prokurorisė,opozita bėn gjyqtarin
21 Tetor 2017 - 18:37
Analiza
Flogert Muça: Prokuroria përballë Ruçit dhe Berishës
Flogert Muça: Prokuroria përballë Ruçit dhe Berishës
20 Tetor 2017 - 18:08
Analiza
A kanė nevojė fėmijėt tė shoqėrohen... apo prindėrit?
A kanė nevojė fėmijėt tė shoqėrohen... apo prindėrit?
14 Tetor 2017 - 23:09
X-Analiza
Po u tregoj edhe njė ​tjetėr tė vėrtetė tė bukur
Po u tregoj edhe njė ​tjetėr tė vėrtetė tė bukur
14 Tetor 2017 - 18:24
Kosova
Sputnik: Ja pse Kosova kėrkon tė pajiset me pasaporta shqiptare
Sputnik: Ja pse Kosova kėrkon tė pajiset me pasaporta shqiptare
Share
10 Tetor 2017 - 09:39
Analiza
Artan Fuga: Pse trojanët e pranuan kalin?
Artan Fuga: Pse trojanët e pranuan kalin?
06 Tetor 2017 - 19:17
Analiza
Fuga: Universitetet nuk mund të "gjurmojnë" studentët në tregun punës
Fuga: Universitetet nuk mund të "gjurmojnë" studentët në tregun punës
28 Shtator 2017 - 00:52
Analiza
Prapë i harruan patatet! Nga Mero Baze
Prapë i harruan patatet! Nga Mero Baze
Share
23 Shtator 2017 - 13:38
Analiza
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14