Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:53 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "anastas angjeli"
11 Shtator 2017 - 13:25
Kulture
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
09 Shtator 2017 - 22:07
Politike
Angjeli batuta me Berishėn, por nuk njeh zv/ kryeministren/ VIDEO
Angjeli batuta me Berishėn, por nuk njeh zv/ kryeministren/ VIDEO
03 Dhjetor 2015 - 20:27
Aktualitet
FOTOLAJM / Çfarë ndodhi në Kuvend larg syrit të qytetarëve
FOTOLAJM / Çfarë ndodhi në Kuvend larg syrit të qytetarëve
14 Mars 2015 - 20:40
Aktualitet
Rama: Rajoni tė ketė njė politikė tė pėrbashkėt integrimi
Rama: Rajoni tė ketė njė politikė tė pėrbashkėt integrimi
Share
10 Mars 2015 - 19:39
Aktualitet
Austri,Angjelit i dorëzohet diploma e   Akademisë së Shkencave të Europës
Austri,Angjelit i dorëzohet diploma e   Akademisë së Shkencave të Europës
Share
27 Shtator 2014 - 16:34
Politike
Gjirokastėr, Florian Raunig pėrball publikisht deputetėt e PS-PD
Gjirokastėr, Florian Raunig pėrball publikisht deputetėt e PS-PD
01 Qershor 2014 - 14:11
Politike
PD: Merrni komisionerët tanë hiqni ata të Partisë Socialiste
PD: Merrni komisionerët tanë hiqni ata të Partisë Socialiste
24 Prill 2014 - 01:28
Ekonomi
Masat e BSH s'dhanë efekt, Fullani: Forconi rregullat për kolateralin
Masat e BSH s'dhanë efekt, Fullani: Forconi rregullat për kolateralin
03 Prill 2014 - 22:10
Ekonomi
Huaja, mazhoranca miraton 'FMN',opozita braktis Kuvendin
Huaja, mazhoranca miraton 'FMN',opozita braktis Kuvendin
12 Mars 2014 - 18:13
SKEDAT
Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë. UMSH pse?
Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë. UMSH pse?
Share
30 Janar 2014 - 21:50
Ekonomi
“Prodhimi–kthesa drejt rritjes ekonomike”, forum për librin e Angjelit
“Prodhimi–kthesa drejt rritjes ekonomike”, forum për librin e Angjelit
Share
23 Dhjetor 2013 - 21:35
Ekonomi
Angjeli: Borxhin 74% nuk e rritėm ne, thjesht e evidentuam sa ishte
Angjeli: Borxhin 74% nuk e rritėm ne, thjesht e evidentuam sa ishte
Share
25 Tetor 2013 - 13:33
Ekonomi
Angjeli: Rishikimi i buxhetit ishte i nevojshëm për të bërë pagesat
Angjeli: Rishikimi i buxhetit ishte i nevojshëm për të bërë pagesat
Share
18 Shtator 2013 - 03:21
REDAKSIA GAZETA
Anastas Angjeli: Kërkohet një asistencë imediate e huaj
Anastas Angjeli: Kërkohet një asistencë imediate e huaj
Share
01 Korrik 2013 - 15:41
Politike
Pas fushate, Angjeli i rikonfirmon votuesve, mbajtjen e premtimit
Pas fushate, Angjeli i rikonfirmon votuesve, mbajtjen e premtimit
Share
28 Prill 2013 - 04:10
Ekonomi
Kriza greke, shqiptarët debat politik në Athinë
Kriza greke, shqiptarët debat politik në Athinë
Share
26 Janar 2013 - 20:22
Ekonomi
Angjeli: Ju rrėfej dy shtylla ku  duhet mbėshtetur ekonomia
Angjeli: Ju rrėfej dy shtylla ku duhet mbėshtetur ekonomia
24 Janar 2013 - 10:45
Politike
Berisha në facebook rrëfenjëz  për Ramën e Anastas Angjelin
Berisha në facebook rrëfenjëz për Ramën e Anastas Angjelin
21 Nentor 2012 - 15:26
Ekonomi
Ish-ministri i financave, Angjeli:  Projektbuxheti 2013, jorealist
Ish-ministri i financave, Angjeli: Projektbuxheti 2013, jorealist
Share
22 Gusht 2012 - 16:04
Analiza
Saranda-turizmi dhe peshkimi
Saranda-turizmi dhe peshkimi

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246