Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:59 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "arben puto"
16 Nentor 2016 - 08:20
Kulture
Nderim për prof.Arben Puton, gur i rëndë në themelet e shkencës
Nderim për prof.Arben Puton, gur i rëndë në themelet e shkencës
Share
12 Nentor 2016 - 12:45
Politike
Vdekja e Putos, Meta:Të gjithë humbëm një njeri shumë të mirë
Vdekja e Putos, Meta:Të gjithë humbëm një njeri shumë të mirë
Share
12 Nentor 2016 - 10:22
Kulture
Lamtumirė Arben Puto! Pėrcillet me nderime nė banesėn e fundit
Lamtumirė Arben Puto! Pėrcillet me nderime nė banesėn e fundit
Share
11 Nentor 2016 - 13:57
Aktualitet
Shuhet në moshën 92-vjeçare  akademiku Arben Puto
Shuhet në moshën 92-vjeçare  akademiku Arben Puto
Share
11 Nentor 2016 - 13:57
Aktualitet
Shuhet në moshën 92-vjeçare akademiku Arben Puto
Shuhet në moshën 92-vjeçare akademiku Arben Puto
Share
06 Mars 2015 - 07:20
Kulture
Puto: Berisha i kėrkoi Christine  Von Kohl qė tė largonte Lubonjėn
Puto: Berisha i kėrkoi Christine  Von Kohl qė tė largonte Lubonjėn
05 Mars 2015 - 07:25
Kulture
Arben Puto: Luftė civile? Biseda e panjohur mes Berishės dhe von Kohl
Arben Puto: Luftė civile? Biseda e panjohur mes Berishės dhe von Kohl
04 Mars 2015 - 08:30
Kulture
Puto: Ja pse u goditėn Edi Rama e piktori Myrtezai nė ‘97
Puto: Ja pse u goditėn Edi Rama e piktori Myrtezai nė ‘97
04 Mars 2015 - 08:15
Kulture
Nga Arben Puto: Deklarata e parė pėr lirimin e tė burgosurve politikė
Nga Arben Puto: Deklarata e parė pėr lirimin e tė burgosurve politikė
Share
14 Mars 2014 - 07:20
Kulture
Regjimi i Vidit e Dita e Ēlirimit Frashėri: Tek ne ka dy kandarė
Regjimi i Vidit e Dita e Ēlirimit Frashėri: Tek ne ka dy kandarė
13 Mars 2014 - 07:02
Kulture
Beqir Meta: Akuzat e Putos tė pavend kemi dy projekte pėr Luftėn kėtė vit
Beqir Meta: Akuzat e Putos tė pavend kemi dy projekte pėr Luftėn kėtė vit
11 Mars 2014 - 07:04
Dossier
Për 100-vjetorin e Principatës së Vidit
Për 100-vjetorin e Principatës së Vidit
24 Tetor 2013 - 06:55
Kulture
Arben Puto: E vërteta e procesit të shpalljes së Pavarësisë
Arben Puto: E vërteta e procesit të shpalljes së Pavarësisë
22 Tetor 2013 - 07:48
Politike
Historiani rrėzon grekėt, Puto: Ishim tė pushtuar, s’firmosėm ligj lufte
Historiani rrėzon grekėt, Puto: Ishim tė pushtuar, s’firmosėm ligj lufte
Share
30 Qershor 2013 - 14:31
Aktualitet
Puto:Pushteti, ambicie e Berishës. Do qëndrojë si hije në krye të PD
Puto:Pushteti, ambicie e Berishës. Do qëndrojë si hije në krye të PD
Share
27 Nentor 2012 - 21:30
Aktualitet
“5 pyetje nga Babaramo”, Puto:  Tė pavarur na bėnė tė tjerėt
“5 pyetje nga Babaramo”, Puto: Tė pavarur na bėnė tė tjerėt
21 Nentor 2012 - 07:20
Kulture
Puto: Mbreti Zog grabiti 7 arka  me flori, Franca: Eshtë gangster
Puto: Mbreti Zog grabiti 7 arka me flori, Franca: Eshtë gangster
10 Nentor 2012 - 12:07
Analiza
Refleksion/ Historia, është mësuese e jetës
Refleksion/ Historia, është mësuese e jetës
Share
12 Shtator 2012 - 07:50
Politike
Historiani Arben Puto: Ikja e  Zogut tradhėti dhe e turpshme
Historiani Arben Puto: Ikja e Zogut tradhėti dhe e turpshme

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38