Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "arme"
15 Tetor 2017 - 07:14
Aktualitet
Frika nga krimi, politikanėt e  biznesmenėt pajisen me armė
Frika nga krimi, politikanėt e  biznesmenėt pajisen me armė
13 Tetor 2017 - 00:39
Bota
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
16 Shtator 2017 - 08:44
Aktualitet
Sarandė, kundėrshtoi me armė policinė, arrestohet
Sarandė, kundėrshtoi me armė policinė, arrestohet
15 Shtator 2017 - 11:10
Aktualitet
Grabitje nė Vlorė, autorėt me maska dhe armė
Grabitje nė Vlorė, autorėt me maska dhe armė
11 Shtator 2017 - 20:42
Metronews
VD/ SHBA testonte drogė tek ushtarėt pėr ta kthyer nė armė
VD/ SHBA testonte drogė tek ushtarėt pėr ta kthyer nė armė
Share
07 Shtator 2017 - 09:42
Aktualitet
Tiranė, i gjenden drogė e armė nė shtėpi, arrestohet 40-vjeēari
Tiranė, i gjenden drogė e armė nė shtėpi, arrestohet 40-vjeēari
Share
26 Gusht 2017 - 18:10
Aktualitet
VD/ Pakot me armė nga Rinasi nė Angli, kapet njėri nga autorėt
VD/ Pakot me armė nga Rinasi nė Angli, kapet njėri nga autorėt
18 Gusht 2017 - 18:37
Aktualitet
​Kanosi me armė ish-gruan e tij, arrestohet ish-deputeti
​Kanosi me armė ish-gruan e tij, arrestohet ish-deputeti
17 Gusht 2017 - 13:15
Aktualitet
Lezhë, godasin me armë një person, prangosen dy vëllezër
Lezhë, godasin me armë një person, prangosen dy vëllezër
Share
07 Gusht 2017 - 09:17
Aktualitet
Sekuestrohen armė dhe tritol nė kufirin greko-shqiptar/ FOTO
Sekuestrohen armė dhe tritol nė kufirin greko-shqiptar/ FOTO
05 Gusht 2017 - 11:18
Aktualitet
Shkodėr, i sekuestrohen drogė dhe armė, arrestohet 41- vjeēari
Shkodėr, i sekuestrohen drogė dhe armė, arrestohet 41- vjeēari
16 Korrik 2017 - 17:30
Kosova
Raporti/260 mijė armė ndodhen  nė duart e qytetarėve nė Kosovė
Raporti/260 mijė armė ndodhen  nė duart e qytetarėve nė Kosovė
Share
20 Maj 2017 - 08:54
Aktualitet
Policia 3 aksione antidrogė sekuestrohet kanabis e armė
Policia 3 aksione antidrogė sekuestrohet kanabis e armė
Share
11 Maj 2017 - 09:12
Aktualitet
Drogė, armė, fishekė e pistoletė kapen babė e bijė nga Tropoja
Drogė, armė, fishekė e pistoletė kapen babė e bijė nga Tropoja
Share
18 Prill 2017 - 09:20
Aktualitet
Video/Dorėzohen 69 armė 40.119 fishekė,30 granata dhe 56 krehėra
Video/Dorėzohen 69 armė 40.119 fishekė,30 granata dhe 56 krehėra
Share
12 Prill 2017 - 17:20
Aktualitet
Krujė, tenton tė vrasė me armė gruan police, parandalohet krimi
Krujė, tenton tė vrasė me armė gruan police, parandalohet krimi
11 Prill 2017 - 09:33
Aktualitet
Pasagjeri i "Porche" plagoset nė autostradėn Tiranė-Durrės
Pasagjeri i "Porche" plagoset nė autostradėn Tiranė-Durrės
Share
10 Prill 2017 - 15:32
Aktualitet
Fushė-Krujė,i shpėton grabitėsve qėllohet me armė 50-vjeēari
Fushė-Krujė,i shpėton grabitėsve qėllohet me armė 50-vjeēari
Share
10 Prill 2017 - 14:47
Aktualitet
Video/Dorėzohen 73 armė, 44.441 fishekė,65 granata dhe 78 ndezėsa
Video/Dorėzohen 73 armė, 44.441 fishekė,65 granata dhe 78 ndezėsa
Share
07 Prill 2017 - 10:35
Aktualitet
Grabitja nė Fushė Prezė, rojet: Na i mbajtėn armėt te koka
Grabitja nė Fushė Prezė, rojet: Na i mbajtėn armėt te koka
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246