Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "artan fuga"
10 Tetor 2017 - 09:39
Analiza
Artan Fuga: Pse trojanët e pranuan kalin?
Artan Fuga: Pse trojanët e pranuan kalin?
06 Tetor 2017 - 19:17
Analiza
Fuga: Universitetet nuk mund të "gjurmojnë" studentët në tregun punës
Fuga: Universitetet nuk mund të "gjurmojnë" studentët në tregun punës
23 Shtator 2017 - 23:58
Analiza
Artan Fuga: Opozita duhet të jetë model transaprence para publikut
Artan Fuga: Opozita duhet të jetë model transaprence para publikut
Share
20 Shtator 2017 - 10:35
Analiza
Artan Fuga: 11 teza për arsim  falas, cilësor dhe sipas meritës!
Artan Fuga: 11 teza për arsim  falas, cilësor dhe sipas meritës!
Share
16 Shtator 2017 - 16:23
Politike
Artan Fuga letėr Gramoz Ruēit: Riorganizo sallėn e Kuvendit
Artan Fuga letėr Gramoz Ruēit: Riorganizo sallėn e Kuvendit
14 Shtator 2017 - 22:52
Analiza
Artan Fuga: Çështjet për të cilat  Akademia e Shkencave nuk flet
Artan Fuga: Çështjet për të cilat  Akademia e Shkencave nuk flet
11 Shtator 2017 - 16:13
Kulture
Fuga pėrgjigje Akademisė: S’marr pjesė pa dorėheqjen e kryesisė
Fuga pėrgjigje Akademisė: S’marr pjesė pa dorėheqjen e kryesisė
11 Shtator 2017 - 13:25
Kulture
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
08 Shtator 2017 - 09:19
Aktualitet
ASH,Fuga:Skandali i radhės,reformėn nuk mund ta bėjnė ata qė e bllokuan 
ASH,Fuga:Skandali i radhės,reformėn nuk mund ta bėjnė ata qė e bllokuan 
07 Shtator 2017 - 20:37
Aktualitet
Tė hėnėn mblidhet Asambleja e ASH Fuga: Tė ikė kryetari, pastaj reforma
Tė hėnėn mblidhet Asambleja e ASH Fuga: Tė ikė kryetari, pastaj reforma
06 Shtator 2017 - 16:46
Politike
Dorėheqja, Fuga i kėrkon ndjesė Korkutit: Tė ikin tė gjithė, audit
Dorėheqja, Fuga i kėrkon ndjesė Korkutit: Tė ikin tė gjithė, audit
05 Shtator 2017 - 12:44
Politike
Akademia e Shkencave, Fuga: T'i priten fondet, Rama mos ketė frikė
Akademia e Shkencave, Fuga: T'i priten fondet, Rama mos ketė frikė
04 Shtator 2017 - 16:13
Politike
Zgjedhjet te Akademia e Shkencave, PD: Rama, kryefarsa
Zgjedhjet te Akademia e Shkencave, PD: Rama, kryefarsa
04 Shtator 2017 - 13:16
Politike
Zgjedhjet në Akademi, shpërthen Fuga: Të shpallen të pavlefshme
Zgjedhjet në Akademi, shpërthen Fuga: Të shpallen të pavlefshme
04 Shtator 2017 - 12:30
Politike
Ironi Bashës/Patozi-Fugës: Mos përmend litarin te shtëpia e të varurit
Ironi Bashës/Patozi-Fugës: Mos përmend litarin te shtëpia e të varurit
Share
04 Shtator 2017 - 11:44
Politike
Zgjedhjet në ASH, Artan Fuga  nuk voton: Të ndalet farsa!
Zgjedhjet në ASH, Artan Fuga  nuk voton: Të ndalet farsa!
Share
04 Shtator 2017 - 09:59
Analiza
Artan Fuga: Pse nuk flet PD  për atë që po ndodh në ASH?
Artan Fuga: Pse nuk flet PD  për atë që po ndodh në ASH?
Share
03 Shtator 2017 - 10:34
Analiza
Zgjedhjet nė Akademi,Fuga: Ejani shihni katrahurėn e 4 shtatorit
Zgjedhjet nė Akademi,Fuga: Ejani shihni katrahurėn e 4 shtatorit
30 Gusht 2017 - 15:07
Aktualitet
​Kërcënimet, Fuga: Letër Ramës për gjendjen e kërkimit shkencor
​Kërcënimet, Fuga: Letër Ramës për gjendjen e kërkimit shkencor
Share
29 Gusht 2017 - 20:32
Aktualitet
Letėr Akademisė sė Shkencave  Fuga:Mė kėrcėnuan,pusho ose ik!
Letėr Akademisė sė Shkencave  Fuga:Mė kėrcėnuan,pusho ose ik!

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250