Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "aurela anastasi"
11 Shtator 2017 - 13:25
Kulture
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
ASH komision pėr reformėn me Ramėn, zgjidhet edhe Artan Fuga
13 Prill 2017 - 14:37
Aktualitet
Gjyqtar nė Strasburg, refuzohen sėrish 3 kandidatėt nga Shqipėria
Gjyqtar nė Strasburg, refuzohen sėrish 3 kandidatėt nga Shqipėria
22 Mars 2017 - 22:23
Aktualitet
Tre kandidatët nga Shqipëria për gjyqtar në Strasburg kalojnë provën
Tre kandidatët nga Shqipëria për gjyqtar në Strasburg kalojnë provën
Share
08 Mars 2017 - 11:32
Aktualitet
3 emrat pėr gjyqtar nė Strasburg sėrish Sokol Berberi
3 emrat pėr gjyqtar nė Strasburg sėrish Sokol Berberi
Share
07 Shkurt 2017 - 16:36
Sociale
Klosi: Denoncimi i dhunës  nuk është e vetmja zgjidhje
Klosi: Denoncimi i dhunës  nuk është e vetmja zgjidhje
Share
08 Dhjetor 2016 - 18:36
Aktualitet
Strasburgu, tėrhiqet Ina Rama aplikon avokatja e Delijorgjit
Strasburgu, tėrhiqet Ina Rama aplikon avokatja e Delijorgjit
Share
11 Janar 2016 - 17:27
Politike
"Drejtėsia", ekspertėt mbyllin  draftin pa praninė e opozitės
"Drejtėsia", ekspertėt mbyllin  draftin pa praninė e opozitės
05 Janar 2016 - 15:50
Aktualitet
"Drejtėsia", anėtarėt e Kushtetueses nga Presidenti, Kuvendi e Gjyqėsori
"Drejtėsia", anėtarėt e Kushtetueses nga Presidenti, Kuvendi e Gjyqėsori
Share
30 Nentor 2015 - 08:43
Aktualitet
Doni administratėn qendrore e vendore? Juristėt do tė testohen
Doni administratėn qendrore e vendore? Juristėt do tė testohen
Share
07 Maj 2015 - 15:33
Aktualitet
Tryeza e reformes nė drejtėsi: Juristėt punojnė kamarierė 
Tryeza e reformes nė drejtėsi: Juristėt punojnė kamarierė 
Share
10 Shkurt 2014 - 15:47
Politike
Prezantohet Komisioni Këshillimor i Reformës Ligjore me 14 anëtarë
Prezantohet Komisioni Këshillimor i Reformës Ligjore me 14 anëtarë
Share
15 Mars 2013 - 08:51
Analiza
Votimi mes të miturve dhe madhorëve
Votimi mes të miturve dhe madhorëve

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246