Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:37 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "auron tare"
17 Tetor 2017 - 19:11
Aktualitet
Butrinti, Tare: Nėse ka ndėrtime UNESCO tė heqė statusin
Butrinti, Tare: Nėse ka ndėrtime UNESCO tė heqė statusin
08 Gusht 2017 - 19:50
Speciale
Tare:Turizmi nėnujor ndikim nė ekonomi, mungon legjislacioni
Tare:Turizmi nėnujor ndikim nė ekonomi, mungon legjislacioni
Share
03 Gusht 2017 - 19:01
Politike
Plazhet private, Manjani sherr me Auron Taren nė Facebook
Plazhet private, Manjani sherr me Auron Taren nė Facebook
15 Korrik 2017 - 13:13
Aktualitet
​Mbytjet nė det,bashkitė s'respektojnė ligjin pėr rojet bregdetare
​Mbytjet nė det,bashkitė s'respektojnė ligjin pėr rojet bregdetare
19 Maj 2017 - 13:36
Kulture
Debati/ Kumbaro vesh fustanellėn Tare:S'ėshtė fustanellė,por fund grash
Debati/ Kumbaro vesh fustanellėn Tare:S'ėshtė fustanellė,por fund grash
Share
04 Prill 2017 - 07:40
Dossier
Dokumenti i rrallė mbi pushtimin e Krujes dhe rėnien e Shkodrės
Dokumenti i rrallė mbi pushtimin e Krujes dhe rėnien e Shkodrės
Share
09 Janar 2016 - 21:20
Kulture
Ministria e Kulturės 'shkatėrron'  kanionet e Nivicės pėr hidrocentral
Ministria e Kulturės 'shkatėrron'  kanionet e Nivicės pėr hidrocentral
02 Nentor 2015 - 15:26
Aktualitet
Zhytësit tanë nënujor, zbulime interesante edhe në ujrat detare greke
Zhytësit tanë nënujor, zbulime interesante edhe në ujrat detare greke
Share
21 Tetor 2015 - 14:25
Kulture
Tare zbulon misterin 1-shekullor të nëndetëses austro-hungareze SMU-16
Tare zbulon misterin 1-shekullor të nëndetëses austro-hungareze SMU-16
28 Shtator 2015 - 15:04
Kulture
Kritikat për pllakatën osmane në  Lezhë, ironizon Tare “T’i prishim”
Kritikat për pllakatën osmane në  Lezhë, ironizon Tare “T’i prishim”
Share
18 Shtator 2015 - 09:05
Kulture
Ekspozita/ Lame-Zariēit: Avioni   serb i pari qė pushtoi Tiranėn
Ekspozita/ Lame-Zariēit: Avioni   serb i pari qė pushtoi Tiranėn
18 Gusht 2015 - 16:20
Aktualitet
Ligji i turizmit, Ahmetaj: Pas kthimit nuk do tė ketė ndryshime
Ligji i turizmit, Ahmetaj: Pas kthimit nuk do tė ketė ndryshime
18 Gusht 2015 - 13:48
Aktualitet
Profesorė e studentė tė Venecias nisin udhėtimin nė 'Rrugėn Egnatia'
Profesorė e studentė tė Venecias nisin udhėtimin nė 'Rrugėn Egnatia'
Share
02 Gusht 2015 - 14:41
Sociale
Historia e Sazanit "thith" kuriozėt "Pushtohet" ishulli i mistershėm
Historia e Sazanit "thith" kuriozėt "Pushtohet" ishulli i mistershėm
Share
17 Qershor 2015 - 17:16
Aktualitet
Golem, mbyllet kanali që derdhej në det, Tare: Sistemuam bregdetin
Golem, mbyllet kanali që derdhej në det, Tare: Sistemuam bregdetin
01 Qershor 2015 - 16:59
Aktualitet
Tare: Rruga Egnatia kthehet nė destinacion tė rėndėsishėm turistik
Tare: Rruga Egnatia kthehet nė destinacion tė rėndėsishėm turistik
07 Mars 2015 - 07:30
Ekonomi
Intervista/ Auron Tare: Agjencia do  tė administrojė taksat nė bregdet
Intervista/ Auron Tare: Agjencia do  tė administrojė taksat nė bregdet
06 Janar 2015 - 12:31
Kulture
Nëndeti shqiptar në fokusin e zbulimit arkeologjik të Oksfordit
Nëndeti shqiptar në fokusin e zbulimit arkeologjik të Oksfordit
Share
28 Tetor 2014 - 22:42
Aktualitet
Gjiri i Lalzit, menaxhimi i plazhit Tare: Shmangie tė evazionit fiskal!
Gjiri i Lalzit, menaxhimi i plazhit Tare: Shmangie tė evazionit fiskal!
Share
25 Gusht 2014 - 17:02
Aktualitet
ILDKP kallėzim penal pėr Auron Taren, shkeli ligjin, fshehu pasurinė
ILDKP kallėzim penal pėr Auron Taren, shkeli ligjin, fshehu pasurinė

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278