Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "australi"
17 Janar 2018 - 09:29
Bota
Pëson aksident të rëndë,intuita e të atit i shpëton jetën adoleshentit
Pëson aksident të rëndë,intuita e të atit i shpëton jetën adoleshentit
Share
07 Janar 2018 - 13:36
Bota
Moti, ngrin SHBA-ja, Australia digjet nga temperaturat 47 °C
Moti, ngrin SHBA-ja, Australia digjet nga temperaturat 47 °C
Share
21 Dhjetor 2017 - 08:05
Bota
VD/Tmerr nė Australi, makina futet mes turmės,dėshmitarėt:I dha gaz
VD/Tmerr nė Australi, makina futet mes turmės,dėshmitarėt:I dha gaz
Share
08 Dhjetor 2017 - 10:10
Sport
Vetėofrohet De Biasi:Italinė e pres krahėhapur,nė kontakt me Australinė
Vetėofrohet De Biasi:Italinė e pres krahėhapur,nė kontakt me Australinė
Share
15 Nentor 2017 - 00:52
Bota
Australia i thotė "PO" martesave tė sė njėjtit seks
Australia i thotė "PO" martesave tė sė njėjtit seks
Share
12 Tetor 2017 - 05:31
Bota
Australi, 'hackerat' vjedhin të dhënat rreth avionëve luftarakë
Australi, 'hackerat' vjedhin të dhënat rreth avionëve luftarakë
Share
12 Tetor 2017 - 03:40
Lajme tė mira
Hidet shqiptare kalojnë Paqësorin shkojnë në SHBA e Australi
Hidet shqiptare kalojnë Paqësorin shkojnë në SHBA e Australi
Share
21 Gusht 2017 - 00:54
Bota
​Australia frikë nga terrorizmi, plane të reja kundër sulmeve me makina
​Australia frikë nga terrorizmi, plane të reja kundër sulmeve me makina
Share
20 Gusht 2017 - 20:17
Lajme tė mira
​Video/ Njihuni me grabitja mė qesharake, dhe grabitėsin mė 'komik'
​Video/ Njihuni me grabitja mė qesharake, dhe grabitėsin mė 'komik'
Share
19 Gusht 2017 - 10:04
Bota
Makina futet në qendrën tregtare në Australi, 7 persona të plagosur
Makina futet në qendrën tregtare në Australi, 7 persona të plagosur
Share
16 Gusht 2017 - 21:18
Lajme tė mira
Kur detyrohesh ti biesh borisė se krokodili tė ka zėnė rrugėn/Video
Kur detyrohesh ti biesh borisė se krokodili tė ka zėnė rrugėn/Video
Share
16 Gusht 2017 - 20:22
Lajme tė mira
Prindërit postojnë foto të dhomës së fëmijës, tmerrohen kur e shohin
Prindërit postojnë foto të dhomës së fëmijës, tmerrohen kur e shohin
Share
13 Gusht 2017 - 07:08
Aktualitet
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
10 Gusht 2017 - 22:38
Bota
Kryeministri australian: Konflikti  me Korenë e Veriut, shkatërrimtar
Kryeministri australian: Konflikti  me Korenë e Veriut, shkatërrimtar
Share
07 Gusht 2017 - 08:37
Lajme tė mira
​Krijesa misterioze nė Australi kafshojnė kėmbėt e adoleshentit
​Krijesa misterioze nė Australi kafshojnė kėmbėt e adoleshentit
05 Gusht 2017 - 09:35
Aktualitet
U sulmua pasi braktisi Shqipėrinė tenori: Smirėzinj dhe tė dėshpėruar
U sulmua pasi braktisi Shqipėrinė tenori: Smirėzinj dhe tė dėshpėruar
26 Korrik 2017 - 21:16
Bota
Australia ndahet në dy pjesë për Izraelin dhe Palestinën
Australia ndahet në dy pjesë për Izraelin dhe Palestinën
21 Korrik 2017 - 01:50
Lajme tė mira
Pėrmbyset teoria e mbėrritjes sė njerėzve tė parė nė Australi
Pėrmbyset teoria e mbėrritjes sė njerėzve tė parė nė Australi
Share
12 Korrik 2017 - 13:36
Lajme tė mira
Fotografi habitet kur zbulon qindra peshkaqenė 10 metra larg tė rinjve
Fotografi habitet kur zbulon qindra peshkaqenė 10 metra larg tė rinjve
Share
04 Korrik 2017 - 08:22
Sport
Ish-trajneri De Biasi kandidat për drejtimin e Australisë
Ish-trajneri De Biasi kandidat për drejtimin e Australisë

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16