Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "bazel"
13 Shkurt 2018 - 22:37
Sport
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Share
19 Tetor 2017 - 08:53
Sport
Xhaka shėnon gol nė Champions nuk gabojnė tė mėdhenjtė/VIDEO
Xhaka shėnon gol nė Champions nuk gabojnė tė mėdhenjtė/VIDEO
Share
07 Maj 2017 - 17:07
Sport
​VIDEO/Sadiku i mohon fitoren Bazelit, gol dhe karton tė kuq
​VIDEO/Sadiku i mohon fitoren Bazelit, gol dhe karton tė kuq
Share
04 Janar 2017 - 21:06
Kosova
Haradinaj, ​AAK konfirmon ndalimin: Ndodhi në aeroportin e Bazelit
Haradinaj, ​AAK konfirmon ndalimin: Ndodhi në aeroportin e Bazelit
Share
29 Shtator 2016 - 15:39
Sport
Një tjetër derbi familjar, vëllezërit Xhaka shkëmbejnë bluzat
Një tjetër derbi familjar, vëllezërit Xhaka shkëmbejnë bluzat
Share
07 Janar 2016 - 20:59
Kulture
“Duke menduar Medean” e Gjergj Prevazit shkon nė Bazel tė Zvicrės
“Duke menduar Medean” e Gjergj Prevazit shkon nė Bazel tė Zvicrės
Share
06 Korrik 2013 - 14:40
Bota
Zvicėr, abuzoi seksualisht me 3 gra njėherėsh pasi i drogoi
Zvicėr, abuzoi seksualisht me 3 gra njėherėsh pasi i drogoi
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40