Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "berat"
19 Shtator 2017 - 12:32
Aktualitet
Drogė dhe kundėrshtim tė policėve, dy tė arrestuar nė Berat
Drogė dhe kundėrshtim tė policėve, dy tė arrestuar nė Berat
Share
14 Shtator 2017 - 12:05
Aktualitet
​Berat, dhunoi gruan dhe prindërit e saj, arrestohet 37 vjeçari
​Berat, dhunoi gruan dhe prindërit e saj, arrestohet 37 vjeçari
Share
11 Shtator 2017 - 17:12
Aktualitet
​Berat, trafikonte vepra arti pranga 51-vjeēarit nga Elbasani
​Berat, trafikonte vepra arti pranga 51-vjeēarit nga Elbasani
Share
09 Shtator 2017 - 10:15
Aktualitet
Theu masėn e sigurisė “arrest shtėpie” nis procedimi pėr 28 vjeēaren
Theu masėn e sigurisė “arrest shtėpie” nis procedimi pėr 28 vjeēaren
Share
07 Shtator 2017 - 18:58
Aktualitet
​VD/Berat, përfshihet nga flakët trajleri i një ndërrmarrje fasone
​VD/Berat, përfshihet nga flakët trajleri i një ndërrmarrje fasone
Share
04 Shtator 2017 - 13:42
Aktualitet
Pesë persona të proceduar për ndërtim pa leje në Dibër e Berat
Pesë persona të proceduar për ndërtim pa leje në Dibër e Berat
04 Shtator 2017 - 13:32
Aktualitet
​Dhuna në familje, policia procedon 58-vjeçarin në Berat
​Dhuna në familje, policia procedon 58-vjeçarin në Berat
Share
03 Shtator 2017 - 17:10
Aktualitet
Berat, vdes nė spital 49-vjeēari familjarėt akuzojnė mjekėt
Berat, vdes nė spital 49-vjeēari familjarėt akuzojnė mjekėt
02 Shtator 2017 - 13:42
Aktualitet
​Berat, goditi infermierin në fytyrë  procedohet penalisht 46 vjeçari
​Berat, goditi infermierin në fytyrë  procedohet penalisht 46 vjeçari
27 Gusht 2017 - 16:13
Aktualitet
Berat, kundėrshtoi nė farmaci tatimorėt,procedohet pronari 
Berat, kundėrshtoi nė farmaci tatimorėt,procedohet pronari 
27 Gusht 2017 - 15:55
Aktualitet
Berat, po ndėrtonin pa leje procedohen nė gjendje tė lirė 2 gra
Berat, po ndėrtonin pa leje procedohen nė gjendje tė lirė 2 gra
Share
27 Gusht 2017 - 15:21
Aktualitet
​Berat,17 vjeēari fton nė shtėpi e pėrdhunon tė miturėn, arrestohet
​Berat,17 vjeēari fton nė shtėpi e pėrdhunon tė miturėn, arrestohet
Share
17 Gusht 2017 - 20:22
Aktualitet
​Nis digjitalizimi nė Berat  ja ku mund ta gjeni Report Tv
​Nis digjitalizimi nė Berat  ja ku mund ta gjeni Report Tv
17 Gusht 2017 - 11:45
Aktualitet
Berat, tentoi t’i vendos  zjarrin pyllit, arrestohet 42- vjeēari
Berat, tentoi t’i vendos  zjarrin pyllit, arrestohet 42- vjeēari
14 Gusht 2017 - 12:35
Aktualitet
Berat,mbyllet rezervuari i fshatit, banorėt protestė para bashkisė
Berat,mbyllet rezervuari i fshatit, banorėt protestė para bashkisė
Share
11 Gusht 2017 - 14:51
Media
Berat,transmetimet analoge mbyllen nė 15 gusht,Report TV nė kanalin 11
Berat,transmetimet analoge mbyllen nė 15 gusht,Report TV nė kanalin 11
10 Gusht 2017 - 18:30
Aktualitet
Zjarret djegin shtėpinė e parė nė Dropull tė Gjirokastrės
Zjarret djegin shtėpinė e parė nė Dropull tė Gjirokastrės
Share
04 Gusht 2017 - 10:34
Aktualitet
Berat, sherr mes dy vėllezėr, policia u sekuestron armė nė banesė
Berat, sherr mes dy vėllezėr, policia u sekuestron armė nė banesė
Share
29 Korrik 2017 - 11:11
Aktualitet
E mitura akuzon burrin e hallės:  Mė pėrdhunoi! Gruaja: Shpifje
E mitura akuzon burrin e hallės:  Mė pėrdhunoi! Gruaja: Shpifje
28 Korrik 2017 - 10:22
Aktualitet
E rėndė nė Berat, 54-vjeēari pėrdhunon tė miturėn, arrestohet
E rėndė nė Berat, 54-vjeēari pėrdhunon tė miturėn, arrestohet

Rezultate të tjera


Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226