Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "borussia dortmund"
13 Shtator 2017 - 22:50
Sport
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Share
12 Gusht 2017 - 22:47
Sport
​Kupa e Gjermanisė, Bayern 5 gola  Aubameyang tripletė pėr Dortmund
​Kupa e Gjermanisė, Bayern 5 gola  Aubameyang tripletė pėr Dortmund
Share
19 Korrik 2017 - 22:41
Sport
Dortmund refuzon Milanin: Aubameyang i pashitshėm 
Dortmund refuzon Milanin: Aubameyang i pashitshėm 
Share
07 Qershor 2017 - 20:26
Sport
Dortmund kërkon Mario Balotellin ish-trajneri i Ajaks pasues i Tuchel
Dortmund kërkon Mario Balotellin ish-trajneri i Ajaks pasues i Tuchel
Share
31 Maj 2017 - 18:26
Sport
Aubameyang ikën nga Dortmund? Mediat: Për 70 milionë € te PSG
Aubameyang ikën nga Dortmund? Mediat: Për 70 milionë € te PSG
Share
26 Prill 2017 - 18:12
Sport
Kupa e Gjermanisė, spektakėl nė Mynih, Dortmund eliminon Bayern
Kupa e Gjermanisė, spektakėl nė Mynih, Dortmund eliminon Bayern
Share
21 Prill 2017 - 11:54
Bota
Sulmi ndaj Dortmundit, nga njė rus synonte rėnien e aksioneve tė ekipit
Sulmi ndaj Dortmundit, nga njė rus synonte rėnien e aksioneve tė ekipit
Share
12 Prill 2017 - 17:53
Sport
Sulmi kundër autobusit të Dortmund Kancelarja Angela Merkel e tmerruar
Sulmi kundër autobusit të Dortmund Kancelarja Angela Merkel e tmerruar
12 Prill 2017 - 14:09
Sport
Reali pėrmbysje spektakolare ndaj Bayernit, Ronaldo rekord
Reali pėrmbysje spektakolare ndaj Bayernit, Ronaldo rekord
Share
12 Prill 2017 - 13:44
Sport
Shtyrja e ndeshjes, tifozėt e Monaco bėjnė njė gjest pėr t’u vlerėsuar/
Shtyrja e ndeshjes, tifozėt e Monaco bėjnė njė gjest pėr t’u vlerėsuar/
11 Prill 2017 - 20:15
Sport
Shpėrthim pranė autobusit tė Dortmund, plagoset njė lojtar
Shpėrthim pranė autobusit tė Dortmund, plagoset njė lojtar
Share
08 Prill 2017 - 15:35
Sport
Bundesliga, Bayern Munchen i jep leksion Dortmundit/VIDEO
Bundesliga, Bayern Munchen i jep leksion Dortmundit/VIDEO
04 Prill 2017 - 21:56
Sport
Bundesliga, Bayern kapitullon ndaj Hoffenheim, fiton Dortmund
Bundesliga, Bayern kapitullon ndaj Hoffenheim, fiton Dortmund
Share
03 Prill 2017 - 19:51
Sport
FOTO/Tifozja e Dortmund në mes të fansave të Schalke, bëhet hit në rrjet
FOTO/Tifozja e Dortmund në mes të fansave të Schalke, bëhet hit në rrjet
Share
31 Mars 2017 - 22:09
Sport
6 ndeshjet qė nuk duhet t’i  humbisni kėtė fundjavė
6 ndeshjet qė nuk duhet t’i  humbisni kėtė fundjavė
Share
31 Mars 2017 - 06:12
Sport
Borussia Dortmund mposht Liverpool pėr shėrbimet e Dahoud
Borussia Dortmund mposht Liverpool pėr shėrbimet e Dahoud
Share
23 Mars 2017 - 11:04
Sport
Auba qëndron te Dortmundi? Sulmuesi blen vilë, fqinj me Reus
Auba qëndron te Dortmundi? Sulmuesi blen vilë, fqinj me Reus
Share
17 Mars 2017 - 22:25
Sport
Dortmundi rikthehet te fitorja i mjafton njė gol i Aubameyang
Dortmundi rikthehet te fitorja i mjafton njė gol i Aubameyang
Share
17 Mars 2017 - 12:16
Sport
Pėrballje titanėsh nė Champions Real- Bayern, Barcelona-Juve
Pėrballje titanėsh nė Champions Real- Bayern, Barcelona-Juve
Share
14 Mars 2017 - 22:43
Sport
Champions, Juve nuk zhgėnjen Leicester fitore historike ndaj Seviljes
Champions, Juve nuk zhgėnjen Leicester fitore historike ndaj Seviljes
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223