Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:05 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "britani"
12 Nentor 2017 - 13:56
Aktualitet
Video/Brenda serės sė kanabisit tė shqiptarit nė Britani
Video/Brenda serės sė kanabisit tė shqiptarit nė Britani
Share
05 Nentor 2017 - 13:28
Aktualitet
Bandat shqiptare terrorizojnë Britaninë,ja si i zhvatin rivalët 
Bandat shqiptare terrorizojnë Britaninë,ja si i zhvatin rivalët 
Share
02 Nentor 2017 - 02:52
Bota
Britani, dorëhiqet Sekretari i Mbrojtjes për sjellje të pahijshme
Britani, dorëhiqet Sekretari i Mbrojtjes për sjellje të pahijshme
Share
09 Tetor 2017 - 01:53
Bota
Britani, ushtria harton plan lufte në Kore pas deklaratës së Trump 
Britani, ushtria harton plan lufte në Kore pas deklaratës së Trump 
Share
28 Shtator 2017 - 15:25
Aktualitet
Britani,pranga shqiptarit u kap me  47 kg kokainė, vlera 4.9 mln sterlina
Britani,pranga shqiptarit u kap me  47 kg kokainė, vlera 4.9 mln sterlina
25 Shtator 2017 - 17:47
Aktualitet
Mediat: Tė rinjtė shqiptarė drejt Britanisė nga portet spanjolle 
Mediat: Tė rinjtė shqiptarė drejt Britanisė nga portet spanjolle 
Share
23 Shtator 2017 - 14:32
Aktualitet
Britani,mbillte drogë në shtëpi pranga emigrantit shqiptar
Britani,mbillte drogë në shtëpi pranga emigrantit shqiptar
Share
17 Shtator 2017 - 11:19
Bota
Ēfarė do ndodhte nėse kova bombė do shpėrthente nė trenin e Londrės?
Ēfarė do ndodhte nėse kova bombė do shpėrthente nė trenin e Londrės?
Share
17 Shtator 2017 - 09:41
Bota
Sulmi në metron e Londrës, arrestohet një tjetër i dyshuar
Sulmi në metron e Londrës, arrestohet një tjetër i dyshuar
Share
16 Shtator 2017 - 18:25
Aktualitet
Ambadadori nė Britaninė e Madhe Qirko: Shqipėria mundėsi biznesi
Ambadadori nė Britaninė e Madhe Qirko: Shqipėria mundėsi biznesi
12 Shtator 2017 - 10:32
Aktualitet
Mediat britanike:Ēdo javė 50 shqiptarė tė arrestuar pėr trafik droge
Mediat britanike:Ēdo javė 50 shqiptarė tė arrestuar pėr trafik droge
Share
04 Shtator 2017 - 18:34
Lajme-THASHETHEM
Britani, William dhe Kate nė pritje tė fėmijės sė tretė
Britani, William dhe Kate nė pritje tė fėmijės sė tretė
30 Gusht 2017 - 13:38
Aktualitet
Kërkon azil në Londër, historia e shqiptarit që do të jetë kuzhinier
Kërkon azil në Londër, historia e shqiptarit që do të jetë kuzhinier
23 Gusht 2017 - 22:34
Bota
​Qytetarët e BE urdhërohen gabimisht të largohen nga Britania
​Qytetarët e BE urdhërohen gabimisht të largohen nga Britania
Share
22 Gusht 2017 - 18:12
Aktualitet
Mediat britanike: Mafia shqiptare po pushton tregun e kokainės
Mediat britanike: Mafia shqiptare po pushton tregun e kokainės
08 Gusht 2017 - 17:44
Aktualitet
Britani,joshi online dy tė mitura kurth shqiptarit 22-vjeēar
Britani,joshi online dy tė mitura kurth shqiptarit 22-vjeēar
04 Gusht 2017 - 15:54
Aktivitete
Reforma nė Drejtėsi, avokat Ngjela: Hajde injorancė gjyqtarėsh hajde!
Reforma nė Drejtėsi, avokat Ngjela: Hajde injorancė gjyqtarėsh hajde!
22 Korrik 2017 - 21:51
Aktualitet
Me avion privat drejt Anglisė, shqiptarėt paguan 10.000 stėrlina
Me avion privat drejt Anglisė, shqiptarėt paguan 10.000 stėrlina
Share
18 Korrik 2017 - 21:01
Aktualitet
E rrallė/Katėr shqiptarė tentojnė tė kalojnė me avion privat nė Angli
E rrallė/Katėr shqiptarė tentojnė tė kalojnė me avion privat nė Angli
29 Qershor 2017 - 10:39
Aktualitet
Britani, Raporti: Bandat shqiptare kontrollojnė tregun e kokainės
Britani, Raporti: Bandat shqiptare kontrollojnė tregun e kokainės
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278