Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "butrint"
16 Tetor 2017 - 16:44
Kulture
'Butrinti', Kumbaro s'jep detaje tė kontratės: Ėshtė konfidenciale
'Butrinti', Kumbaro s'jep detaje tė kontratės: Ėshtė konfidenciale
14 Tetor 2017 - 17:49
Kulture
FOTO/Kumbaro uron tė ketė  miken franceze nė UNESCO
FOTO/Kumbaro uron tė ketė  miken franceze nė UNESCO
14 Tetor 2017 - 15:31
Kulture
Berisha video nga Butrinti:Rama urdhër për të fshehur krimin
Berisha video nga Butrinti:Rama urdhër për të fshehur krimin
14 Tetor 2017 - 10:55
Kulture
Funksionarė tė PD vizitė nė Butrint  ku po ndėrtohet njė biznes privat
Funksionarė tė PD vizitė nė Butrint  ku po ndėrtohet njė biznes privat
13 Tetor 2017 - 12:42
Aktualitet
Lopėt bėjnė kėrdinė mbi mozaik nė parkun e Butrintit / VIDEO
Lopėt bėjnė kėrdinė mbi mozaik nė parkun e Butrintit / VIDEO
12 Tetor 2017 - 18:31
Kulture
Rama shmang komentet për skandalin e ndërtimeve në Butrint
Rama shmang komentet për skandalin e ndërtimeve në Butrint
Share
11 Tetor 2017 - 13:51
Aktualitet
Skandali nė Butrint, vijon  puna, rrethohet zona/VD
Skandali nė Butrint, vijon  puna, rrethohet zona/VD
10 Tetor 2017 - 19:07
Aktualitet
Skandali nė Butrint, Ceka: Prokuroria tė ndalojė ndėrtimet
Skandali nė Butrint, Ceka: Prokuroria tė ndalojė ndėrtimet
10 Tetor 2017 - 16:36
Kulture
Pengimi i gazetarit nė Butrint Unioni i Gazetarėve:Akt i rėndė
Pengimi i gazetarit nė Butrint Unioni i Gazetarėve:Akt i rėndė
Share
10 Tetor 2017 - 15:30
Kulture
Pengimi i gazetarit nė Butrint Ēipa: Rast i paprecedentė
Pengimi i gazetarit nė Butrint Ēipa: Rast i paprecedentė
Share
09 Tetor 2017 - 15:07
Kulture
Skandali nė Butrint/ Kumbaro thirret pėr raportim nė komision
Skandali nė Butrint/ Kumbaro thirret pėr raportim nė komision
07 Tetor 2017 - 16:42
Kulture
Skandali në Butrint, Kumbaro s'gjen  kohë t'i përgjigjet gazetares/VIDEO
Skandali në Butrint, Kumbaro s'gjen  kohë t'i përgjigjet gazetares/VIDEO
Share
06 Tetor 2017 - 19:56
Aktualitet
​Arkeologu britanik Gilkes kundėr ndėrtimit tė lokalit nė Butrint
​Arkeologu britanik Gilkes kundėr ndėrtimit tė lokalit nė Butrint
03 Tetor 2017 - 20:01
Aktualitet
Skandali me ndėrtimin nė Butrint Prokuroria nis verifikimet
Skandali me ndėrtimin nė Butrint Prokuroria nis verifikimet
03 Tetor 2017 - 11:53
Aktualitet
Skandali nė Butrint, Report Tv sjell  pamje tė reja: Tulla, hekur dhe beton
Skandali nė Butrint, Report Tv sjell  pamje tė reja: Tulla, hekur dhe beton
02 Tetor 2017 - 11:33
Aktualitet
Skandal nė Butrint, nė zonėn arkeologjike po ndėrtohet lokal
Skandal nė Butrint, nė zonėn arkeologjike po ndėrtohet lokal
25 Korrik 2017 - 13:17
Metronews
Rreze Dielli-Jug/Sot nė Butrint qytetin e lashtė qė tėrheq vizitorėt
Rreze Dielli-Jug/Sot nė Butrint qytetin e lashtė qė tėrheq vizitorėt
Share
30 Qershor 2017 - 22:35
Sociale
​Drejtė zhdukjes midhja e liqenit tė Butrintit, shkak temperaturat e larta
​Drejtė zhdukjes midhja e liqenit tė Butrintit, shkak temperaturat e larta
Share
19 Korrik 2016 - 14:52
Kulture
Sot nis Festivali i Butrintit  ēelet me shfaqjen nga Shqipėria
Sot nis Festivali i Butrintit  ēelet me shfaqjen nga Shqipėria
Share
16 Korrik 2016 - 21:30
Aktualitet
Mori 50 mijė euro, nė kėrkim  gjyqtarja Majlinda Andrea
Mori 50 mijė euro, nė kėrkim  gjyqtarja Majlinda Andrea

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250