Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:08 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "buze"
06 Maj 2015 - 22:16
Home-THASHETHEM
Kylie Jenner rrëfen pas kaq kohësh sekretin e vërtetë të buzëve mishtore
Kylie Jenner rrëfen pas kaq kohësh sekretin e vërtetë të buzëve mishtore
Share
14 Gusht 2013 - 11:06
Home-THASHETHEM
Eni Koçi operacion plastik për klipin e ri?
Eni Koçi operacion plastik për klipin e ri?
10 Gusht 2013 - 09:29
Metronews
SHBA, peshkaqeni kafshon udhëzuesin, tentoi ta puthte në buzë
SHBA, peshkaqeni kafshon udhëzuesin, tentoi ta puthte në buzë
Share
25 Mars 2013 - 11:52
Shendetesi
Virozat/Të luftosh kundër  etheve të buzëve
Virozat/Të luftosh kundër etheve të buzëve
Share
21 Mars 2013 - 12:50
Home-THASHETHEM
“Kasketa”, Hervin Çuli puth Kastron në buzë
“Kasketa”, Hervin Çuli puth Kastron në buzë
Share
21 Shkurt 2013 - 14:28
Lajme-THASHETHEM
Luana Vjollca: “Nuk i kam bërë buzët operacion”
Luana Vjollca: “Nuk i kam bërë buzët operacion”
Share
24 Janar 2013 - 12:45
Shendetesi
Ushqime të ndryshme  për çdo pjesë të trupit
Ushqime të ndryshme për çdo pjesë të trupit
Share
31 Korrik 2012 - 13:28
Aktualitet
Vlorė, vrasja e tė riut, pranga 17 vjeēarit, shoqėrohen 26 tė tjerė
Vlorė, vrasja e tė riut, pranga 17 vjeēarit, shoqėrohen 26 tė tjerė
Share
30 Korrik 2012 - 10:58
Aktualitet
Vlorė, gjendet i pajetė, dyshohet se i riu u vra me plumb nė kokė
Vlorė, gjendet i pajetė, dyshohet se i riu u vra me plumb nė kokė
12 Maj 2012 - 11:04
Home-THASHETHEM
BB5 Genta dhe Franēeska puthen nė buzė
BB5 Genta dhe Franēeska puthen nė buzė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 27/07/2017, Viti VII - NR.175