Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "byroja e kuvendit"
13 Nentor 2017 - 13:10
Politike
Kuvendi rrėzon PD pėr Ndreun: Jo pėrjashtim pėr sharje
Kuvendi rrėzon PD pėr Ndreun: Jo pėrjashtim pėr sharje
12 Tetor 2017 - 20:13
Politike
Byroja pėrjashton Nokėn me  10 ditė nga punimet e Kuvendit
Byroja pėrjashton Nokėn me  10 ditė nga punimet e Kuvendit
17 Nentor 2016 - 16:43
Politike
Goditi ministrin Beqaj, socialistėt letėr Byrosė: Pėrjashtoni Palokėn
Goditi ministrin Beqaj, socialistėt letėr Byrosė: Pėrjashtoni Palokėn
14 Qershor 2016 - 17:43
Politike
Byroja rrėzon kėrkesėn e PD  pėr pėrjashtimin e Ramės
Byroja rrėzon kėrkesėn e PD  pėr pėrjashtimin e Ramės
10 Qershor 2016 - 20:27
Politike
Kërkesa për përjashtimin e Ramës shtyhet të hënën mbledhja e Byrosë 
Kërkesa për përjashtimin e Ramës shtyhet të hënën mbledhja e Byrosë 
29 Maj 2016 - 08:05
Politike
Dialogu, Basha paralajmėron anulimin e takimit me Ramėn
Dialogu, Basha paralajmėron anulimin e takimit me Ramėn
27 Maj 2016 - 19:30
Politike
E cilėsoi Ramėn kriminel, Berisha pėrjashtohet 10 ditė nga Kuvendi
E cilėsoi Ramėn kriminel, Berisha pėrjashtohet 10 ditė nga Kuvendi
22 Prill 2016 - 20:12
Politike
PD kërkon anulimin e vendimit të Byrosë për Sali Berishën
PD kërkon anulimin e vendimit të Byrosë për Sali Berishën
22 Prill 2016 - 10:49
Politike
Thirrja pėr armė, Byroja vendos  pėrjashtimin 10 ditė tė Berishės
Thirrja pėr armė, Byroja vendos  pėrjashtimin 10 ditė tė Berishės
21 Prill 2016 - 15:09
Politike
Kërcënimi, PS kërkesë Byrosë: Berisha të përjashtohet për 10 ditë
Kërcënimi, PS kërkesë Byrosë: Berisha të përjashtohet për 10 ditë
13 Prill 2016 - 19:16
Politike
Byroja pėrjashton 5 ditė Braēen nga Kuvendi, vėrejtje Berishės
Byroja pėrjashton 5 ditė Braēen nga Kuvendi, vėrejtje Berishės
07 Prill 2016 - 18:12
Politike
Opozita kërkon përjashtimin e Braçes, PS të 4 deputetëve të PD
Opozita kërkon përjashtimin e Braçes, PS të 4 deputetëve të PD
26 Shkurt 2016 - 21:53
Politike
Arbjola Halimi: Ndëshkohet kush mbron parlamentin nga krimi 
Arbjola Halimi: Ndëshkohet kush mbron parlamentin nga krimi 
Share
26 Shkurt 2016 - 18:44
Politike
Vezėt nė Kuvend, Byroja vendos tė pėrjashtohen 3 deputetė tė PD
Vezėt nė Kuvend, Byroja vendos tė pėrjashtohen 3 deputetė tė PD
Pas rreth 2 orė mbledhje nė ambientet e kryesisė sė Kuvendit, byroja e Parlamentit ka vendosur pėrjashtimin deri nė 7 ditė tė dy deputetėtve demokrat Bedri Hoxha dhe Gent Strazimiri dhe me dy ditė Albina Dedėn. 
26 Shkurt 2016 - 11:44
Politike
Ofenduan deputetet, PD: Rama e Braēe pėrjashtim nga Kuvendi
Ofenduan deputetet, PD: Rama e Braēe pėrjashtim nga Kuvendi
11 Shkurt 2016 - 17:13
Politike
Byroja e hetimit, ku ndahen dhe ku bashkohen mazhoranca e opozita 
Byroja e hetimit, ku ndahen dhe ku bashkohen mazhoranca e opozita 
Share
11 Korrik 2014 - 19:04
Politike
PD: Rama-Meta, lanë duart sot me një vendim të turpshëm
PD: Rama-Meta, lanë duart sot me një vendim të turpshëm
28 Maj 2014 - 19:55
Politike
Sherri mes deputetėve, Byroja e Kuvendit masė vėrejtje ndaj tyre
Sherri mes deputetėve, Byroja e Kuvendit masė vėrejtje ndaj tyre
08 Maj 2014 - 07:11
Politike
“Zyrat e deputetėve”, Byroja  nuk arrin tė marrė vendim
“Zyrat e deputetėve”, Byroja  nuk arrin tė marrė vendim
Share
07 Maj 2014 - 14:56
Politike
Byroja:Hapen zyrat elektorale nė ēdo qark, s'lejohen nė ambiente private
Byroja:Hapen zyrat elektorale nė ēdo qark, s'lejohen nė ambiente private
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297