Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:53 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "carlo bollino"
16 Nentor 2017 - 19:23
Media
Nismė e paprecedentė e botuesve: Bashkė kundėr piraterisė sė lajmeve
Nismė e paprecedentė e botuesve: Bashkė kundėr piraterisė sė lajmeve
10 Nentor 2017 - 14:29
Media
Qeveria, mediat dhe ‘Fake news’ Ēfarė thanė Bollino,Peka,Vasili e Babaramo
Qeveria, mediat dhe ‘Fake news’ Ēfarė thanė Bollino,Peka,Vasili e Babaramo
Share
01 Nentor 2017 - 21:21
Media
Artan Fuga: Media drejt kolapsit Bollino: Tė bėhet dekriminalizimi
Artan Fuga: Media drejt kolapsit Bollino: Tė bėhet dekriminalizimi
28 Tetor 2017 - 16:51
Analiza
Media & Kazan / 'Plas bomba, as s'mund ta imagjinoni ē'ka ndodhur'
Media & Kazan / 'Plas bomba, as s'mund ta imagjinoni ē'ka ndodhur'
23 Tetor 2017 - 20:17
Analiza
Bollino:Pse prokuroria pret nga tė tjerėt provat qė duhet tė gjejė vetė
Bollino:Pse prokuroria pret nga tė tjerėt provat qė duhet tė gjejė vetė
18 Tetor 2017 - 18:22
Analiza
Carlo Bollino: Habilaj, Shteti qė thėrrmohet nėn ato 416 faqe
Carlo Bollino: Habilaj, Shteti qė thėrrmohet nėn ato 416 faqe
09 Tetor 2017 - 16:00
Analiza
Bollino: Muskujt e Shtetit  mbi dėrrasat e Kėlcyrės
Bollino: Muskujt e Shtetit  mbi dėrrasat e Kėlcyrės
07 Shtator 2017 - 20:09
Speciale
Flet nė Report Tv Maria Ermioni Popa, e internuara e mjerimit
Flet nė Report Tv Maria Ermioni Popa, e internuara e mjerimit
05 Shtator 2017 - 08:06
Aktualitet
Si mund tė pėrmirėsohen  shėrbimet e Portit tė Barit
Si mund tė pėrmirėsohen  shėrbimet e Portit tė Barit
01 Gusht 2017 - 07:58
Analiza
Edhe ritransmetimi i videos sė asaj gruaje ėshtė gazetari hijenash
Edhe ritransmetimi i videos sė asaj gruaje ėshtė gazetari hijenash
01 Korrik 2017 - 07:09
Analiza
Puē teknik, Bollino: Dorėheqja  akt dinjiteti i ministrave teknikė
Puē teknik, Bollino: Dorėheqja  akt dinjiteti i ministrave teknikė
27 Qershor 2017 - 17:39
Media
ReportTV &Shqiptarja.com mė tė ndjekurit,Bollino:Respekt punės
ReportTV &Shqiptarja.com mė tė ndjekurit,Bollino:Respekt punės
15 Qershor 2017 - 22:02
Analiza
E vërteta mbi sondazhet dhe “Fake News” 
E vërteta mbi sondazhet dhe “Fake News” 
13 Qershor 2017 - 17:28
Kulture
​Agjencia italiane “ANSA”: Bunkart emblema e turizmit ne Tirane
​Agjencia italiane “ANSA”: Bunkart emblema e turizmit ne Tirane
03 Qershor 2017 - 22:40
Kulture
Magjistari italian Walter Rolfo  dhuron spektakėl nė Bunk'Art1
Magjistari italian Walter Rolfo  dhuron spektakėl nė Bunk'Art1
Share
27 Maj 2017 - 22:00
Kulture
Shtėpia e Gjetheve, bashkė me gjethet ka humbur edhe misteri
Shtėpia e Gjetheve, bashkė me gjethet ka humbur edhe misteri
22 Maj 2017 - 14:18
Analiza
Bollino: Ministra besnikė nė vend tė ministrave teknikė
Bollino: Ministra besnikė nė vend tė ministrave teknikė
17 Maj 2017 - 20:21
Analiza
Bollino: Tė mbyllim hundėt e tė gjendet kompromisi pėr datėn 
Bollino: Tė mbyllim hundėt e tė gjendet kompromisi pėr datėn 
14 Maj 2017 - 07:24
Analiza
Bollino: Prova e forcės qė dobėsoi opozitėn
Bollino: Prova e forcės qė dobėsoi opozitėn
09 Maj 2017 - 07:04
Analiza
Bollino: Saliu dhe Luli tė vjetrit qė flasin pėr Republikėn e Re
Bollino: Saliu dhe Luli tė vjetrit qė flasin pėr Republikėn e Re

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278