Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "champions league"
13 Shtator 2017 - 22:50
Sport
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Share
13 Shtator 2017 - 16:03
Sport
Champions League, sonte sfidat Real-APOEL, Totenham-Dortmund
Champions League, sonte sfidat Real-APOEL, Totenham-Dortmund
Share
12 Shtator 2017 - 22:58
Sport
Champions League,Chelsea dhuron spektakël,PSG shënon 5, bie Juve
Champions League,Chelsea dhuron spektakël,PSG shënon 5, bie Juve
Share
04 Gusht 2017 - 12:58
Sport
Hidhet shorti i Champions pėr  play-off, ja pėrballjet interesante
Hidhet shorti i Champions pėr  play-off, ja pėrballjet interesante
Share
19 Korrik 2017 - 21:06
Sport
Champions, penalltia e humbur dhe 2 shtyllat eliminojnė Kukėsin
Champions, penalltia e humbur dhe 2 shtyllat eliminojnė Kukėsin
14 Korrik 2017 - 15:06
Sport
 Iu hoq titulli kampion, Etika zbardh vendimin për Skënderbeun
Iu hoq titulli kampion, Etika zbardh vendimin për Skënderbeun
14 Korrik 2017 - 13:47
Sport
"Europa", Kukėsi e Skėnderbeu mėsojnė rivalėt e mundshėm
"Europa", Kukėsi e Skėnderbeu mėsojnė rivalėt e mundshėm
Share
12 Korrik 2017 - 22:37
Sport
Kukësi e nis Champions League me humbje, moldavët fitojnë 1-0
Kukësi e nis Champions League me humbje, moldavët fitojnë 1-0
25 Qershor 2017 - 04:30
Sport
​Juventus e paguan shtrenjtë humbjen e finales së Champions
​Juventus e paguan shtrenjtë humbjen e finales së Champions
Share
19 Qershor 2017 - 12:34
Sport
Shorti, buzėqesh Skėnderbeu, fat i zi pėr Tiranėn e Partizanin 
Shorti, buzėqesh Skėnderbeu, fat i zi pėr Tiranėn e Partizanin 
Share
05 Qershor 2017 - 10:38
Sport
Madridi nė delir, ja si Reali feston me tifozėt Championsin e 12
Madridi nė delir, ja si Reali feston me tifozėt Championsin e 12
Share
04 Qershor 2017 - 10:50
Politike
Rama s'mërzitet nga humbja e Juves, bën ironi me Bashën
Rama s'mërzitet nga humbja e Juves, bën ironi me Bashën
04 Qershor 2017 - 10:04
Sport
Shtatė fakte interesante tė  finales Juventus-Real Madrid
Shtatė fakte interesante tė  finales Juventus-Real Madrid
Share
04 Qershor 2017 - 09:36
Sport
Reali fiton Champions, Zidane: S'jam gjeni, Buffon: E merituan
Reali fiton Champions, Zidane: S'jam gjeni, Buffon: E merituan
Share
04 Qershor 2017 - 08:14
Bota
Torino, panik gjatė finales sė  Champions, rreth 1527 tė plagosur
Torino, panik gjatė finales sė  Champions, rreth 1527 tė plagosur
Share
03 Qershor 2017 - 20:14
Sport
Champions, Reali shkatėrron Juventus 4:1 dhe hyn nė histori
Champions, Reali shkatėrron Juventus 4:1 dhe hyn nė histori
03 Qershor 2017 - 02:11
Sport
Finalja e madhe e Cardiff-it ja formacionet e mundshme
Finalja e madhe e Cardiff-it ja formacionet e mundshme
Share
13 Maj 2017 - 07:52
Sport
Kupat e Europës,gjyqtarë gjermanë për finalen Juventus-Real Madrid
Kupat e Europës,gjyqtarë gjermanë për finalen Juventus-Real Madrid
Share
11 Maj 2017 - 08:41
Sport
Champions League, Zidane: Zemra ime është juventine, finale speciale 
Champions League, Zidane: Zemra ime është juventine, finale speciale 
Share
10 Maj 2017 - 03:55
Sport
VIDEO/ Festa e ēmendur e lojtarėve tė Juventusit pas kalimit nė finale
VIDEO/ Festa e ēmendur e lojtarėve tė Juventusit pas kalimit nė finale
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223