Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "dhune"
12 Janar 2018 - 13:25
Aktualitet
Kush ėshtė i riu qė u grabit nė Ksamil, jeta e tij luksoze/FOTO
Kush ėshtė i riu qė u grabit nė Ksamil, jeta e tij luksoze/FOTO
08 Janar 2018 - 15:52
Aktualitet
Kërcënime e dhunë ndaj këngëtares shqiptare,shpëton futbollisti turk
Kërcënime e dhunë ndaj këngëtares shqiptare,shpëton futbollisti turk
Share
27 Dhjetor 2017 - 09:26
Aktualitet
Godet inspektorin me sende të forta,ja ku përfundon pogradecari 
Godet inspektorin me sende të forta,ja ku përfundon pogradecari 
Share
25 Dhjetor 2017 - 09:34
Aktualitet
Grushte policit të 'Rrugores', arrestohet i riu në Pogradec
Grushte policit të 'Rrugores', arrestohet i riu në Pogradec
24 Dhjetor 2017 - 11:51
Aktualitet
Korçë,dhunon vëllanë dhe bën të fortin me policët,ja çfarë i gjendet
Korçë,dhunon vëllanë dhe bën të fortin me policët,ja çfarë i gjendet
Share
21 Dhjetor 2017 - 10:57
Aktualitet
E rëndë në Sarandë,dhunohet dhe grabitet i moshuari, është invalid
E rëndë në Sarandë,dhunohet dhe grabitet i moshuari, është invalid
20 Dhjetor 2017 - 10:34
Aktualitet
Dhunimi i 3 Kishave nė Korēė, shoqėrohen disa persona
Dhunimi i 3 Kishave nė Korēė, shoqėrohen disa persona
Share
14 Dhjetor 2017 - 13:44
Aktualitet
Dhunuan arbitrin, Gjykata liron tre futbollistėt e Kėlcyrės
Dhunuan arbitrin, Gjykata liron tre futbollistėt e Kėlcyrės
12 Dhjetor 2017 - 13:42
Aktualitet
Edukatorja denoncon drejtoreshėn: Mė dhunoi nė sy tė fėmijve
Edukatorja denoncon drejtoreshėn: Mė dhunoi nė sy tė fėmijve
11 Dhjetor 2017 - 10:44
Aktualitet
Dhuna, mbėshtetėsit e Kėlcyrės nė protestė: Arbitri mori ryshfet!
Dhuna, mbėshtetėsit e Kėlcyrės nė protestė: Arbitri mori ryshfet!
06 Dhjetor 2017 - 12:37
Aktualitet
I dhunoi gruan,56-vjeçari i ngul thikën vëllait në Elbasan,prangosen
I dhunoi gruan,56-vjeçari i ngul thikën vëllait në Elbasan,prangosen
Share
05 Dhjetor 2017 - 09:31
Aktualitet
Po dhunonte gruan,ajo që i gjen në banesë policia 'fundos' autorin
Po dhunonte gruan,ajo që i gjen në banesë policia 'fundos' autorin
Share
04 Dhjetor 2017 - 08:11
Bota
Të rinjtë ballkanikë nuk lindin më të dhunshëm se të tjerët
Të rinjtë ballkanikë nuk lindin më të dhunshëm se të tjerët
Share
26 Nentor 2017 - 11:40
Aktualitet
VD/Terrorizuan ēiftin e moshuar,ja si u kapėn hajdutėt, po ja mbathnin
VD/Terrorizuan ēiftin e moshuar,ja si u kapėn hajdutėt, po ja mbathnin
Share
25 Nentor 2017 - 16:38
Sport
FOTO/ Sherr mes tifozėve tė Laēit e Kukėsit, disa persona tė lėnduar
FOTO/ Sherr mes tifozėve tė Laēit e Kukėsit, disa persona tė lėnduar
22 Nentor 2017 - 14:59
Aktualitet
Dhunohet nga ish-i dashuri 22-vjeēarja kėrkon urdhėr-mbrojtje
Dhunohet nga ish-i dashuri 22-vjeēarja kėrkon urdhėr-mbrojtje
21 Nentor 2017 - 14:45
Aktualitet
Lushnje/Kthehet për të vjedhur banesën, mbahet peng nga i zoti
Lushnje/Kthehet për të vjedhur banesën, mbahet peng nga i zoti
Share
16 Nentor 2017 - 10:01
Bota
Eksperti amerikan jep alarmin:Rritet rreziku nga dhuna në Ballkan
Eksperti amerikan jep alarmin:Rritet rreziku nga dhuna në Ballkan
Share
14 Nentor 2017 - 12:29
Bota
'Je djall'!Kujdestarja rreh keq të moshuarën, detaji që e 'fundosi'
'Je djall'!Kujdestarja rreh keq të moshuarën, detaji që e 'fundosi'
Share
08 Nentor 2017 - 01:14
Aktualitet
Berat,maskat terrorizojnė ēiftin nė banesė,i dhunojnė dhe grabisin
Berat,maskat terrorizojnė ēiftin nė banesė,i dhunojnė dhe grabisin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16