Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:21 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ditmir bushati"
14 Shtator 2017 - 16:51
Politike
​Pacolli-Bushatit:Lėvizje tė lirė  mallrave, zhdoganimin nė Durrės
​Pacolli-Bushatit:Lėvizje tė lirė  mallrave, zhdoganimin nė Durrės
12 Shtator 2017 - 22:58
Aktualitet
Azilantėt, Franca detyra strikte Shqipėrisė pėr tė frenuar fenomenin
Azilantėt, Franca detyra strikte Shqipėrisė pėr tė frenuar fenomenin
Share
12 Shtator 2017 - 10:08
Politike
Basha akuzon Ramën për fqinjët: Prioritet Serbia! Replikon Bushati
Basha akuzon Ramën për fqinjët: Prioritet Serbia! Replikon Bushati
04 Shtator 2017 - 20:14
Politike
Bushati takon homologun turk flasin pėr linjėn ajrore e sigurinė
Bushati takon homologun turk flasin pėr linjėn ajrore e sigurinė
Share
25 Gusht 2017 - 16:55
Politike
Kritikat e Ramės, Bushati takohet me Princin saudit:Do investoj nė turizėm
Kritikat e Ramės, Bushati takohet me Princin saudit:Do investoj nė turizėm
24 Gusht 2017 - 11:16
Politike
Rama tė dielėn shpall qeverinė  ‘dush tė ftohtė’ ambasadorėve
Rama tė dielėn shpall qeverinė  ‘dush tė ftohtė’ ambasadorėve
20 Gusht 2017 - 18:27
Politike
Kėrkesa e Holandės pėr vizat dhe akuzat, Bushati: Klithma nga PD
Kėrkesa e Holandės pėr vizat dhe akuzat, Bushati: Klithma nga PD
19 Gusht 2017 - 17:49
Politike
Berisha: Pas Holandės, Franca vuri ultimatum, Rama po rikthen vizat
Berisha: Pas Holandės, Franca vuri ultimatum, Rama po rikthen vizat
04 Gusht 2017 - 08:46
Aktualitet
Ballisti, Bushati: Gjithēka pėr tė penguar ekstradimin nė Serbi
Ballisti, Bushati: Gjithēka pėr tė penguar ekstradimin nė Serbi
21 Korrik 2017 - 17:13
Politike
Policė francezė do ruajnė kufijtė shqiptarė pėr tė ndaluar azilantėt
Policė francezė do ruajnė kufijtė shqiptarė pėr tė ndaluar azilantėt
12 Korrik 2017 - 15:07
Politike
Samiti i Triestes, Bushati: BE të financojë infrastrukturën në rajon
Samiti i Triestes, Bushati: BE të financojë infrastrukturën në rajon
Share
08 Korrik 2017 - 20:23
Politike
Samiti i Triestes, Bushati: Tė nisin nga zbatimi projektet e dakordėsuara
Samiti i Triestes, Bushati: Tė nisin nga zbatimi projektet e dakordėsuara
Share
27 Qershor 2017 - 11:49
Politike
VIDEO/Incident nė Shkodėr militanti i PD fyen Bushatin
VIDEO/Incident nė Shkodėr militanti i PD fyen Bushatin
16 Qershor 2017 - 23:10
Politike
Sulmoi Ramėn pėr Greqinė, Bushati i kthehet Metės: Tregtar flamujsh...
Sulmoi Ramėn pėr Greqinė, Bushati i kthehet Metės: Tregtar flamujsh...
15 Qershor 2017 - 12:04
Politike
Muriqan,Bushati:Deputetėt u kujtuan pėr ju vetėm kur iknin nė Mal tė Zi
Muriqan,Bushati:Deputetėt u kujtuan pėr ju vetėm kur iknin nė Mal tė Zi
Share
12 Qershor 2017 - 23:49
Politike
​Bushati: Beteja jonė me sharlatanėt  qė garantojnė vota me taktika   
​Bushati: Beteja jonė me sharlatanėt  qė garantojnė vota me taktika   
03 Qershor 2017 - 18:15
Politike
Bushati: Nė burg kush premton vende pune nė shkelje me ligjin
Bushati: Nė burg kush premton vende pune nė shkelje me ligjin
31 Maj 2017 - 21:08
Diplomaci
Bushati-Gabriel: Brenda 2017 hapim negociatat me BE-nė
Bushati-Gabriel: Brenda 2017 hapim negociatat me BE-nė
Share
29 Maj 2017 - 08:49
Politike
Bushati: Kosova është fajtore për mungesën e doganës së përbashkët
Bushati: Kosova është fajtore për mungesën e doganës së përbashkët
Share
24 Maj 2017 - 10:13
Aktualitet
Ndjesa e Bushatit: Tė fortėt nė lista pėr shkak tė PD, nuk do ndodhė mė
Ndjesa e Bushatit: Tė fortėt nė lista pėr shkak tė PD, nuk do ndodhė mė

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222